НОВИНИ: Контрольні матчі

Дві перемоги молодіжного складу на завершення збору

13 лютого 2013р., 15:40

Молодіжний склад луцької «Волині» зіграв два останні спаринги на другому зимовому зборі у Закарпатті. Сьогодні на штучному полі бази «Камелот» підопічні Анатолія Пісковця зустрілися спочатку із командою «Берегвідейк» (Берегово), а згодом із друголіговою стрийською «Скалою».

У першому матчі лучани зіграли два різних тайми. Якщо у першому гра точилася переважно у середині поля і з мінімумом моментів біля воріт команди з Берегового, то після перерви дубль довів перевагу в класі більш переконливіше. Спочатку лучанам довелося відгріватися – на 35-й хвилині після виконання штрафного з лівого флангу та влучання м’яча у поперечину першим на добиванні був нападник «Берегвідейку» - 0:1. «Волинь-М» швидко відновила паритет – це Шаповал на 40-й хвилині замкнув простріл з лівого флангу атаки – 1:1.

Вперед лучани вийшли відразу по перерві. Центральний півзахисник Іван Мучак на 49-й хвилині взяв гру на себе, пройшов центром і потужно вистрілив майже у «дев’ятку» – 2:1. Моментів у «молодіжки» істотно побільшало, відзначитися могли Шаповал та Жук, але забили волиняни ще раз тільки одного разу – на 73-й хвилині Жук з Ігнатьєвим вивели Хоменка віч-на-віч із воротарем, Олексій поклав воротаря на газон і закотив м’яча в порожні ворота.

Гра із «Скалою» почалася за схожого сценарію: у першому таймі точилася рівна боротьба, із моментами в обох команд. А по перерві «Волинь» забезпечила комфортний результат. На 80-й хвилині Коблюк з третьої спроби загнав м’яча у ворота (після свого удару та спроби Гребенюка), а ще через п’ять хвилин Подригуля після пасу Коблюка на вільний простір пробив під поперечку – 2:0.

Склад «Волині-М» у грі з «Берегвідейком»: Воробей, Ярмолюк, Никитюк, Заторський, Малецький, Мучак, Стрижеус (Ігнатьєв, 46), Хоменко, Цегедій, Жук, Шаповал
Голи: Шаповал (40), Мучак (49), Хоменко (73)

Склад «Волині-М» у грі із «Скалою»: Ширай, Карасюк, Циркуненко, Малик, Мельничук, Коломієць, Коблюк, Лозицький, Булига, Подригуля – Гребенюк
Голи: Коблюк (80), Подригуля (85)

Завтра «Волинь-М» повертається до Луцька продовжувати підготовку до старту сезону.