Контрольні матчі
Контрольні матчі 2012/13
17:30, 18.02.2013
м.Анталія, "Міракл"

Луцька «Волинь» розпочала програму третього завершального збору у Туреччині поєдинком із збірною Туркменістану. Національна команда цієї середньоазійської держави готується до  матчів із Камбоджею, Брунеєм та Філіпінами, які відбудуться наприкінці березня. Сьогоднішня гра відбувалася в Анталії, на стадіоні готелю «Міракл», у якому мешкають турмени.

У першому таймі переважала типова гра без воріт, у якій команди відчайдушно «рубалися» в центрі поля. У «Волині» запам’яталася активність Занєва та, як і завжди, стандарти і просто дальні удари у виконанні Бікфалві. Так, одного разу тільки фарт і майстерність кіпера туркменів врятували їх після проходу Занєва і удару на випередження у виконанні Савича. Крім Бікфалві пробивав здалеку й Ізворану. Одного разу настільки небезпечно, що м’яч після його пострілу з 25-ти метрів пролетів у кількох сантиметрах біля стійки. Так само повз дальню стійку пролетів шкіряний й після пострілу Занєва, якого виводили на удар Суботич із Савичем.

Травмованому Євгену Павлову, який спостерігав за матчем, залишилося тільки зітхнути… Нападник «Волині», який отримав важку травму тиждень тому у грі із узбецьким «Нефтчі», одужує потрохи й найближчими днями відлетить із Туреччини в Україну. Євген відпочине в Севастополі десять днів і повернеться до Луцька. «Як буде далі – не загадуватиму, медики оглянуть і скажуть, коли зможу приступити до тренувань», – розповідає нападник «Волині».

Тим часомна полі вирували емоції. У центрі Бікфалві завівся із хавбеком туркменської збірної. Як  наслідок – жовта картка Еріку й червона – його візаві, щоправда, оскільки матч контрольний, суперник «Волині» удесятьох не лишився.

По перерві визначилася перевага підопічних Демяненка. Хоч після заміни Суботича на Овонікоко хави «Волині» наполегливіше почали розрізним пасом виводити Абайомі на ударну позицію. Одного разу захист турменів «проспав» таку передачу, але Овонікоко стовідсотковим, чистим, виходом на ворота не скористався – пробив мимо.

Результат матчу вирішився у кінцівці. Він мав би бути на користь «Волині», але лучани знову пропустили на останніх хвилинах. «Перестрілку» голами влаштували обидві команди. На 85-й хвилині Насонов промчав правим флангом, обіграв по ходу двох візаві й прострілив у карний, виклавши м’яча, наче на тарілочці, для Овонікоко і той з метра не схибив – 1:0.

У наступній атаці всі питання міг зняти Ігор Скоба. Він класно пробивав із двадцяти метрів, влучив у стійку і м’яч від неї прокотився по лінії воріт, але у ворота не втрапив... Як наслідок – мусимо цитувати вислів про «не забиваєш ти – забивають тобі»… На 89-й хвилині лучани дозволили туркменам після кутового пробити головою на випередження з лінії воротарського майданчика і рахунок став 1:1. Відзначимо, що це третя нічия в останніх чотирьох контрольних матчах «Волині».

Склад «Волині» у цьому матчі: Старцев – Сімінін (Насонов, 46), Ілієв, Шандрук, Занєв – Ізворану (Скоба, 70), Приндета – Лопес (Бабир, 70), Савич (Хомченко, 70), Бікфалві – Суботич (Овонікоко, 46).
Гол: Овонікоко (85).

Віктор Хомченко: «Молодь прагне закріпитися в «основі»
Сьогодні, 20:56

Інтерв'ю з нападником "Волині" Віктором Хомченком після гри із збірною Туркменістану