81Гребенюк46' (83)
80Лозицький
Тренер
Анатолій Пісковець

До першого офіційного матчу у цьому році молодіжний склад «Волині» готувався у Дніпропетровську, звідки напередодні прибув автобусом у Донецьк. У стартовий склад окрім трьох гравців дубля, які пройшли збори у Туреччині із першою командою, потрапили Сергій Сімінін (відбуває дискваліфікацію), Віталій Неділько і Саша Стевич із основного складу.

Перший тайм не назвеш видатним у виконанні молодіжного складу «Волині». Уже на 5-й хвилині лучани отримали пенальті у свої ворота, але Неділько врятував команду, відбивши удар Кулача! Утім, нападник господарів дуже швидко виправився – через п’ять хвилин він обікрав Никитюка, увійшов у штрафний майданчик і невідпорно пробив у верхній кут – 1:0. Подвоїв рахунок Юрченко, якому дали отримати м’яча в центрі карного і розібратися із кіпером – 2:0. До фінального свистка залишалося ще три чверті ігрового часу і перед лучанами замайоріли неприємні перспективи. Тим більше, що в першому таймі небагато моментів створила атакуюча ланка «Волині». Запам’ятався хіба удар Хомченка із середньої дистанції, якому легко дав раду кіпер.

Усе перевернув з ніг на голову другий тайм. «Волинь» вийшла на нього максимально зарядженою на успіх і вирівняти гру допоміг швидкий гол Щедрого. Стевич дав гарний розрізний пас Артему, той одним доторком обробив м’яча, другим кинув на хід, вийшов сам на сам із голкіпером і елегантно «щічкою» спрямував шкіряного у ворота – 2:1. Лучани почали атакувати великими силами і Подригулі  на 79-й хвилині вдалося зрівняти рахунок. Після затяжної атаки «Волині» «гірники», здавалося б, відбилися, але Сергій поборовся за м’яча, заволодів ним і з чотирнадцяти метрів не схибив – 2:2.

А на першій доданій хвилині «Волинь» витиснула із «гірників» перемогу. Сімінін пройшов правим флангом, навісив у штрафний майданчик, Гребенюк скинув м’яч на лівий фланг, куди вривався Подригуля, і фланговий хавбек «Волині» шансів Крюкову не залишив – 3:2.

«Волинь-М» впевнено довела гру до перемоги і напередодні решти матчів туру стрибнула на 5-е місце у турнірній таблиці. Відзначимо, що і Щедрий, і Подригуля тепер мають на своєму рахунку по шість голів у цьому чемпіонаті.

Старший тренер «Волині-М» Анатолій Пісковець так прокоментував гру своєї команди: «Важко почали гру у першому таймі, але у перерві я пояснив хлопцям, що ми у Донецьк приїхали у футбол грати, причому так, щоб і самим це подобалося. Попросив, щоб ноги у них не тремтіли. Тому ми увімкнули і пресинг, і швидкості в другому таймі, вважаю що заслужено переграли дубль «Шахтаря». Крім того, у другому таймі ми дещо змінили тактику. Замість Стевича вийшов Мучак, Шаповала поміняв Гребенюк, який почав грати чистого форварда, а Хомченко атакував з глибини або асистував йому».