НОВИНИ: Контрольні матчі

Мир з чеським «Словацко»

12 лютого 2013р., 18:48

Сьогодні «Волинь» відіграла свій останній спаринг на цьому зимовому зборі. Лучани зустрілися із  чеським клубом «Словацко» (Угерске-Градіште), який нині йде на восьмому місці у свєму національному чемпіонаті. У цьому спарингу Анатолій Демяненко задіяв умовно найсильніший склад, на відміну від ранкового матчу, в якому вийшло більше молодих футболістів.

Тільки у перші десять хвилин матчу на полі тривала типова розвідка. У дебюті найактивнішіми у «Волині» були Лопес та Бікфалві. Особливо відзначимо гру румунського хавбека, який вів практично усі атаки лучан. Утім перший гольовий момент створили суперники. Після подачі кутового пройшов удар у їх виконанні з лінії воротарського майданчика. У відповідь лучани провели дві гострі атаки. В одній з них Бікфалві пробивав з 23-х метрів – у руки воротарю, а через хвилину він же знайшов розрізним пасом Суботича, проте центрбеки «Словацко» перехопили потенційно гольову передачу.

Під кінець першого тайму «Волинь» заволоділа ініціативою і, забігаючи наперед, скажемо, що не віддавала її вже до кінця матчу. Бікфалві та Ізворану продовжили артобстріл воріт Мелічарека. Але традиційно для другого збору лучани отримали гол у свої ворота наприкінці тайму. На 44-й хвилині чех Філіп Хлупік з 20-ти метрів влучив під самісіньку стійку. Літовченко тягнувся як міг, але шкіряного не дістав – 0:1.

Друга половина гри розпочалася зливою атак «Волині» й ударами Бікфалві та Суботича. І на 55-й хвилині лучани зрівняли рахунок. Савич ювелірним пасом вивів Суботича один на один і Даніель правою ногою перекинув воротаря, спрямувавши круглого в дальній кут – 1:1.

А вже через сім хвилин Савич міг вирішувати долю матчу, але після скидки Суботича з 11-ти метрів примудрився влучити у кіпера. Штурм воріт «Словацко», який супроводжувався ударами із середньої дистанції у виконанні Лопеса, Бікфалві та Суботича, тривав аж до 76-ї хвилини, коли після подачі кутового травму отримав Максим  Старцев і тренери мусили проводити зворотну заміну – у ворота повернувся Сергій Літовченко, який грав у першому таймі. Відзначимо, що це вже друга серйозна травма у волинян за один день. У ранковому матчі із «Нефтчі» важкого ушкодження зазнав Євген Павлов (медики пізніше визначаться, скільки часу він не зможе допомогти «Волині»).

Травма та зупинка в грі трохи пригальмували лучан, але наприкінці вони знову накинулися на ворота «Словацко». Найреальніші шанси мали… захисники. Так, спочатку удар Сімініна після розіграшу кутового блокували воротар та захисники, а на останніх секундах турецький рефері не побачив пенальті після фолу на Занєві. У підсумку нічия – 1:1.

Склад «Волині»: Літовченко (Старцев, 46, Літовченко, 77), Сімінін, Шандрук, Ілієв, Занєв, Ізворану (Масло, 46), Бікфалві, Лопес, Овонікоко, Савич, Суботич.
Голи: Хлупік (44), Суботич (55)