НОВИНИ: Контрольні матчі

Контрольний матч. «Алюмініій» (Кідрічево, Словенія) - «Волинь» 0:5

21 червня 2012р., 21:06
Сьогодні «Волинь» провела свій черговий контрольний матч на перших зборах в Словенії. Суперником і водночас господарем поля став футбольний клуб «Алюміній» з містечка Кідрічево, що поруч із Птуєм.

НК «Алюміній» в минулому сезоні посів перше місце у другій за силою словенській футбольній лізі і готується до дебюту у Першому футбольному дивізіоні. Але, слід зазначити, що боротьби як такої у матчі не вийшло і більш майстерні волиняни заслужено святкували перемогу з загальним рахунком 5:0. У кожному з таймів в складі «Волині» на поле виходили різні футболісти.

Гра одразу розпочалася з натиску лучан і найбільш реальний момент був як не дивно у центрального захисника «Волині» Ванче Шикова, але після його удару головою по порожніх воротах м’яч пройшов повз рамку. Те, що не вдалося македонському збірнику, на 18-й хвилині матчу зробив форвард лучан Шумахер, який влучно замкнув простріл Сімініна з правого флангу – 1:0. Вже під кінець тайму, на 40-й хвилині матчу, все той же Шумахер забив другий гол у матчі і свій четвертий на зборах. На цей раз бразилець обіграв захисника і вийшовши з голкіпером віч-на-віч не залишив останньому жодних шансів. У проміжку між голами «Волині», господарі поля мали шанс для того, щоб сквитати рахунок, але після помилки Герасимюка, гравець «Алюмінію» програв своє єдиноборство з Шеліховим.

У другому таймі, коли на полі з’явилися інші виконавці, ситуація у матчі не змінилася і волинянам за десять хвилин вдалося ще двічі розписатися у воротах словенців. На 50-й хвилині Павлов після пасу Насонова ударом у дев’ятку зробив рахунок 3:0, а через п’ять хвилин швейцарець Суботіч, котрий знаходиться на перегляді, використав вихід сам на сам з голкіпером. Ще одну свою дуель з воротарем суперника Суботіч виграв на 85-й хвилині, встановивши таким чином кінцевий результат матчу – 5:0.

Зазначимо, що участь у грі взяв черговий новачок – центральний півзахисник з Аргентини – Ніколас Матіас. Натомість хорват Ведран Юговіч залишив тренувальний табір «Волині».

НК «Алюмініій» (Кідрічево, Словенія) - «Волинь» 0:5 (0:2)«Волинь»: Шеліхов (Літовченко, 46), Сімінін (Насонов, 46), Шиков (Шандрук, 46), Приндета (Масло, 46), Паніквар (Леандро, 46), Скоба (Стевич, 46), Герасимюк (Матіас, 46), Лопес (Савич, 46), Бабир (Пилипчук, 46), Пищур (Павлов, 46), Шумахер (Суботіч, 46)
Голи: Шумахер (18, 40), Павлов (50), Суботіч (55, 85).

Наступний свій контрольний матч на зборах лучани проведуть у суботу, 23 червня, проти російського футбольно клубу «Краснодар».

16 Говерла-М 21 12
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?