48Чечеленко61' (40)
70Будагов74' (22)
Тренер
Дмитро Михайленко

На поєдинок із сусідом по турнірній таблиці молодіжний склад «Волині» поповнили декілька гравців основного складу – Літовченко, Кінаш і Павлов (Євген вперше вийшов після травми у захисній масці) та дискваліфікован Сімінін і Суботич.

Власне, з огляду на антропометричні дані ланки нападу гра «Волині» попервах базувалася на верхових навісах, а гості більше били з дальньої дистанції та атакували флангами. Команди не форсували швидкості, адже відчувалося, що грати швидко і технічно на грузькому полі важко. Отож, велику увагу обидві команди звернули на виконання стандартів (у «Волині» їх стабільно заробляв Кінаш). Після одного з них Луценко навісив у центр штрафної, Суботич ледь-ледь торкнувся м’яча і він буцнувся у дальню стійку. Першим на добиванні був Шаповал, але з гострого кута у ворота не влучив.

Команди пожвавилися наприкінці тайму. Спочатку «дніпрянин» Євген Пасіч увірвався у штрафну, але Літовченко його удару дав раду. А через хвилину Подригуля грубо обрізався в центрі поля і пішла миттєва контратака на ворота «Волині». Яковенко відпасував в центр на вільного Бохашвілі, але той не влучив у практично порожні ворота.

«Волинь» відповіла на останніх хвилинах першого тайму двома ударами головою у виконанні Павлова і Суботича. Перший зароби в кутовий, другий – не поцілив у ворота після подачі кутового і виграної верхової боротьби.

На другий тайм Анатолій Пісковець посилив гру Мучаком, Булигою та Хомченком і відповідно зробив зміни у тактичній побудові. Ще через десять хвилин Суботича замінив Гребенюк. Як наслідок – лучани почали більше грати низом і …створювати моменти. Правим флангом прорвався Булига, відпасував Сімініну, Сергій прострілив в центр штрафної, де Хомченко, прибравши на замаху захисника, несильно котнув м’яча в дальній кут – 1:0!

Господарі не збавили оберти, хоч «дніпряни» й кинулися відігруватися й після удару Чечеленка в дальній кут Літовченко виручив команду.

Однак другий тайм «Волинь-М» провела набагато сильніше. Хомченко обікрав захисника, проривався до воріт, але його збили на самісінькій лінії штрафної. Сімінін потужно пробив у когось із захисників. Кінаш зі штрафного потужно прострілював, але м’яч по-зрадницьки оминув частокіл з ніг і господарів, і гостей… Ярослав мав шанс зняти усі питання у матчі, але після кутового пробив обвідним ударом головою у поперечину...