97Лозицький82' (85)
94Магдиш88' (82)
Тренер
Анатолій Пісковець

На матч із лідером молодіжного чемпіонату дубль «Волині» прибув за два дні до гри і встиг потренуватися на штучному полі, на якому й проходив календарний матч 21-го туру. Погода сприяла проведенню гри, деколи надокучав хіба сильний вітер.

Стартовий склад молодіжки «Волині» був звичним хіба за виключенням потрапляння в «список 11» опорного півзахисника Тараса Коблюка: Неділько – Луценко, Малик, Никитюк, Задерецький – Коломієць – Подригуля, Шаповал, Коблюк, Щедрий - Гребенюк.

Перші п'ятнадцять хвилин пройшли за переваги гостей, наступні п'ятнадцять – господарів, а кінцівка тайму – за позиційної боротьби в центрі поля. Утім, гра в цілому була дуже жвавою і м’яч не затримувався довго в центрі поля. У «Волині» запам’яталися удар головою Романа Никитюка, який підключився до атаки під час подачі кутового, а також аналогічна спроба Сергія Коломійця. Крім того, лучани змарнували чимало стандартів біля воріт «Зорі-М». Луганчани ж не забили «Волині» один просто-таки стовідсотковий момент - Луканов після помилки центральних захисників вийшов віч-на-віч з Недільком, але Віталій виручив – відбив удар нападника.

Гра в другому таймі також проходила на зустрічних курсах, але по-справжньому небезпечних моментів було небагато. Підопічні Пісковця знову мали нагоди після стандартів але удари Коблюка після корнеру а Задерецького зі штрафного цілі не досягли. Посилювати гру тренери кинули Булигу (замість Щедрого) і Мучака (замість Коблюка).

За абсолютно рівної гри «Волинь-М» таки пропустила – Луканов добив м’яча після сейву Неділька, який після подачі кутового відбив удар під перекладину - 1:0.

Лучани побігли відіграватися і таки створили кілька хороших шансів: тричі подавали кутові, бив з хорошої позиції Коломієць. Посилювати атаку тернери відрядили нападника Магдиша, який замінив захисника Задерецького. Але гості пропустили таки контратаку «Зорі-М»: Манджгаладзе розібрався у штрафній і пробив в дальній кут воріт Неділька- 2:0.

На останній хвилині основного часу Магдиш видряпав м’яча в Аддо, вийшов на ворта під кутом, але вдарив дуже високо. Арбітр додав після цього три хвилини, але штурм «Волині» закінчився безрезультатно.