НОВИНИ: Контрольні матчі

Нічия із «вікінгами»

24 лютого 2013р., 18:04

Останній контрольний матч у Белеку «Волинь» відіграла із норвезьким «Тромсе» - міцним норвезьким середняком Тіппенліги. Цього сезону норвежці вибили в третьому кваліфай-раунді донецький «Металург». На зимових зборах від «Тромсе» вже потерпала українська команда – «Карпати» програли їм 0:1.

У сьогоднішньому спарингу «розвідка на полі» закінчилася дуже швидко. Вже в другій десятихвилинці команди обмінялися небезпечними моментами. Норвежці одного разу пробили з-за меж штрафної Старцеву у руки, а також небезпечно пробили після кутового. «Волинь» з відповіддю не гальмувала: Суботич пробивав головою біля стійки, а потім «ножицями» - трохи вище «рамки».Але найкращий шанс дістав Ілієв, який після кутового, заробленого Лопесом, ударив головою, але влучив тільки у стійку.

Надалі на полі тривала жорстка гра без особливо небезпечних моментів: «вікінги» билися з «хрестоносцями». Одного разу Сергій Пилипчук заледве не покарав норвежців за їхні фоли. Але «Тромсе» виручив голкіпер, коли потягнув удар Пилипчука зі штрафного.

Другий тайм розпочався із удару Рамона та небезпечного виходу Суботича в штрафну, його удар заблокували захисники. Деякий час гра тривала «без воріт», хоч територіальна перевага була у «Волині».

В середині другого тайму команди обмінялися голами впродовж однієї хвилини. Спочатку «Тромсе» відкрив рахунок після довгої діагоналі зі стандарту і удару в нижній кут воріт Старцева. А вже через хвилину «Волинь» відігралася. Після штрафного у 20-ти метрах від воріт Бікфалві котнув м’яча під удар Лопесу й Рамон гарматним низовим ударом зрівнює рахунок - 1:1.

Наприкінці гри моменти мали Занєв, після удару якого із 18-ти метрів норвежців виручив їхній кіпер, та Савич, якого на останніх хвилинах збили в штрафній, але свисток арбітра промовчав. Отож, 1:1 і «Волинь» ще два дні перебуватиме у Белеку, після чого у вівторок відлетить до України.

Склад «Волині»: Старцев - Занєв, Шандрук, Ілієв, Сімінін (Насонов, 77) - Пилипчук, Лопес, Ізворану, Бікфалві, Савич - Суботич.

Гол: Лопес (62).