НОВИНИ: ДЮФШ "Волинь"

Безкомпромісна і спекотна «Галицька зима»

27 січня 2013р., 19:53

У Львові відбувся V дитячий футбольний турнір «Галицька Зима» серед команд 1996 р.н. У ньому зіграли вісім юнацьких різновікових команд: «Галичина» Львів, «Покрова» Львів, ФК «Львів», ФК «Миколаїв», «Поділля» Хмельницький, «Прикарпаття» Івано-Франківськ, «Ніка» Івано-Франківськ і «Волинь» Луцьк.

Команди розділили на дві підгрупи, поєдинки тривали по 30 хвилин. Юнаки «Волині» грають у групі «Б» із «Покровою», «Нікою» та ФК «Львовом». Згідно із регламентом, найкращі команди у групах посперечалися за вихід у фінал, решта грали стикові матчі за 3-8 місця.

Команда Миколи Кльоца розпочала турнір із нічиєї 2:2 із івано-франківською «Нікою» на важкому, наполовину заледенілому полі. Причому волиняни зуміли відігратися, програючи 0:2 по ходу матчу. Голи на рахунку Хвесика та Форсюка, причому «Волинь» зрівняла рахунок тільки на останній хвилині, увесь другий тайм не випускаючи візаві із їхньої половини поля.

Календар змагань був нелегким для нашої U-17, бо вже через годину волинянам довелося грати другий матч на турнірі, проти ФК «Львів». Матч вийшов надзвичайно бойовим і закінчився з рахунком …5:5! У «Волині» забивали Черней, Таланов, Ляшук, Давидюк та Рудик.

У суботу, 26 січня, юні волиняни вранці зіграли із львівською «Покровою». Аби вийти до фіналу лучанам слід було обігравати суперника і чекати як закінчиться інший матч у групі. Підопічні Миколи Кльоца зі своїм завданням впоралися й виграли 1:0 (Хвесик), але, не програвши жодного матчу на турнірі, вдовольнилися матчем за 3 місце.

У ньому «Волинь» U-17 завдяки голам Форсюка та Рудика переграла ФК «Миколаїв» 2:0.

До слова, 1-3 лютого участь у «Галицькій зимі» розпочне команда «Волинь» U-16, а U-15 гратиме 15-18 лютого.