Чемпіонат молодіжних команд. 14-й тур. "Волинь-М" - "Говерла-М" Ужгород 2:0

03 листопада 2012р., 17:15
Чемпіонат молодіжних команд. 14-й тур.

Склад молодіжної команди «Волині» на гру із «Говерлою» істотно відрізнявся від традиційного. Одужали після травм захисники «основи» Ілієв та Занєв, відтак обкатати їх після лікування тренери вирішили саме у грі «дубля». Ілієв склав пару центрбеків разом із Приндетою. У центр півзахисту після тривалого лікування складної травми повернувся Василь Жук. Пару форвардів склали Бабир та Павлов. Відбулася й ротація кіпера – замість Ширая у рамці грав Бондаренко.

Втім, і у дубля «Говерли» вистачало гравців досвідчених і таких, що ходять «під основою»: Допілка, Єлісєєв, колишній «хрестоносець» Гринченко, Міщенко, Микуляк. Отож, гра обіцяла бути цікавою та змістовною.

Так і сталося, адже команди не тягали м’яч у центрі поля і гра тривала динамічно, із небезпечними моментами. На 10-й хвилині Євген Павлов ефектно намагався пробити з розвороту після подачі кутового – м’яч пролетів трохи вище поперечини. Рахунок у поєдинку відкрили ужгородці – це Молнар красиво зрізав м’яч у верхній кут воріт Бендера після подачі з правого флангу на Павлова – 1:0. Вже через дві хвилини Євген міг подвоювати рахунок, але його удар головою впритул прийшовся у воротаря гостей. І після цього лучани володіли ініціативою, шкода лише, що кілька разів півзахисники «перетягували» момент, не віддаючи розрізні паси на Павлова та Бабиря, які вибігали б на побачення із кіпером.

На 40-й хвилині «наварив» у простій ситуації Бондаренко, і правий хав «Говерли» Мандич пробивав у порожні ворота. На щастя м’яч пройшов біля стійки воріт «Волині». Господарі відповіли двома напівмоментами. Спочатку Щедрий промчав флангом Допілки, але зовсім трохи помилився у подачі в центр штрафного. Потім після розіграшу аута Занєв добре навісив на Павлова, але той вдарив повз ворота.

На другий тайм замість Павлова вийшов Хомченко, а Никитюк замінив в захисті Ілієва. В дебюті лучани зуміли відзначитися вдруге. На лівому фланзі атаки Жук, Щедрий та Занєв закрутили голови захисту ужгородців і гравець збірної Болгарії дуже добре навісив у центр штрафної, де Хомченко вибігши з глибини, вдарив головою у протихід Бендеру – 2:0.

«Говерла» кинулася відіграватися, а «Волинь» контратакувати. Никитюк врятував команду, вибивши круглого ногою після пострілу з 12 метрів, а потім і Бондаренко виявився у потрібному місці після удару із середньої дистанції. У цей момент кілька разів здивував вболівальників арбітр, який фіксував сумнівні офсайди в Щедрого, Бабиря та Луценка.

В останню десятихвилинку суперники обмінялися згаяними стовідсотковими моментами. Микуляк розстріляв стійку воріт Бондаренка після виходу сам на сам, а на добиванні гравець «Говерли» поцілив у хмари… У відповідь Бабир також запоров свій вихід на кіпера, влучивши в нього, а в іншому моменті вигравши верхову дуель у Бендера, пробивав головою вже по порожнім воротам, але «антигерой» матчу Молнар врятував «Говерлу», вибивши м’яч з лінії воріт. Як результат – друга поспіль перемога молодіжного складу «Волині».