Контрольні матчі. Молодіжний склад
Контрольні матчі 2012/13. Молодіжний склад
15:00, 21.01.2013
м.Кам'яниця, "Камелот"

Молодіжний склад луцької «Волині» сьогодні  зіграв перші два матчі на тренувальному зборі в селі Кам’яниця, що під Ужгородом. Підопічні Анатолія Пісковця мірялися силами із командами, які грають у чемпіонаті Закарпатської області.

Спочатку на штучне поле бази «Камелот» вийшли «Волинь»-М та «Севлюш» з Виноградова. Відзначимо, що хоча погода у ці дні не найкраща для футболу, але стан штучного газону відмінний. Лучани відразу заволоділи ініціативою і хоч грали на тлі тренувань, які закладали фізичну готовність команди, без проблем розібралися із суперником.

Початок забитим голам поклав Коломієць. Він відгукнувся на 28-й хвилині на подачу Булиги, який промчав своїм правим флангом і навісив у район 11-метрової позначки. Удар головою опорного півзахисника лучан був невідпорним – 1:0. На 37-й хвилині Ярослав Кінаш відмінним пасом в розріз вивів Бабія віч-на-віч із кіпером і нападник чітко реалізував свій момент, забивши другий гол.

Після перерви молодіжка «Волині» не знизила обертів, кілька стовідсоткових нагод мали Бабій та Коблюк. Але єдиний удар по воротам нашої команди призвів до голу. Помилився Малецький, який невиправдано пішов в обводку на фланзі захисту, суперники м’яча відібрали, а затим після пасу у центр штрафного майданчика рахунок став 2:1.

Склад «молодіжки» «Волині» у цьому матчі був такий: Воробей – Карасюк, Малик, Малецький, Луценко – Коломієць, Кінаш – Гребенюк, Жук (Коблюк, 25), Булига – Бабій.

У другому поєдинку волиняни зустрілися із іншим місцевим клубом - «Карпати» Кам’яниця, хоч мали б грати із «Свалявою-Сіті», яка напередодні відмінила свою участь у спарингу.

У цьому матчі за «Волинь» окрім кількох футболістів, які грали у першому поєдинку, зіграли також : Бондаренко (Ширай, 46), Никитюк, Циркуненко, Шаповал, Хоменко, Фурман (Стрижеус, 46), Подригуля, Мельничук, Лут, Павлик, Репа.

Гравці «Кам’яниці» також не змогли щось протиставити дублю команди УПЛ й лучани виграли з рахунком 3:0. Особливо відмітимо гарні голи Фурмана та Мельничука, забиті після багатоходівок молодіжного складу «Волині». Денис, наприклад забив свій гол ударом з лету після вивіреної подачі Подригулі на дальній кут воротарського майданчика.

У коментарі клубній прес-службі старший тренер «молодіжки» Анатолій Пісковець відзначив, що задоволений умови першого тренувального збору та віддачею своїх підопічних на тренуваннях і у перших спарингах. «Зміст самої гри ще далекий від оптимального, але ви ж розумієте, що закладаються функціональні підвалини. Нині ще багато браку технічного і тактичного, тому багато роботи попереду».

Наступні спаринги молодіжна проведе 27 січня – проти ФК «Середнє» та дубля «Говерли».

16 Говерла-М 21 12
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?