Контрольні матчі
Контрольні матчі 2012/13
17:00, 19.01.2013
м.Белек, Резорт Глорія Верде

Третій спаринг на зборах у Белеку «Волинь» зіграла проти азербайджанського «Азалу». Лучани зіграли у білій формі, поєдинок проходив на «домашньому» полі «Волині» – біля готелю «Глорія». У перші п'ятнадцять хвилин матчу накрапав дощ, відзначимо також, що погода два дні не тішить футболістів, бо тренуватися й грати контрольні поєдинки доводиться у негоду.

Лучани потрохи втягуються у режим тренувань і матчів – в третьому спарингу вони відразу показали, хто на полі господар й заволоділи ініціативою.  Стевич кинув у прорив Павлова, той обіграв захисника й прострілював у воротарський майданчик. Але Хомченку захисники завершити атаку влучним ударом не дали. Далі Віктор сам перевірив пильність воротаря бакинців, але з 22-х метрів влучив йому в руки. Проте згодом нападник «Волині» таки доклався до голу своєї команди. Хомченко обігрався із Лопесом у стіночку на лівому фланзі, Рамон увірвався у штрафну й був збитий захисником. Сам бразилець й реалізував одинадцятиметровий – 1:0.

Далі на полі відбулася феєрія моментів для Євгена Павлова, який щоправда, їх не реалізував. Одного разу Євген втік на побачення із кіпером після невдалого штучного офсайду у виконанні «Азалу», але з 11-ти метрів влучив у воротаря. А потім двічі бив головою після навісів Лопеса та Задерецького. Одного разу влучив у поперечину, іншого просто феноменально зіграв голкіпер відбивши удар впритул.

Утім, «Волинь» все ж пішла на перерву із більшою перевагою. Гру на себе взяв Лопес. Він обіграв двох захисників у центрі поля, і з 23-х метрів лівою ногою влучив у верхній кут воріт «Азалу» – 2:0.

Другий тайм команди провели більше в центрі поля, хоч і не скажеш, що гра була в’язкою та сумбурною. Візаві волинян запам’яталися потужним пострілом у поперечину з 30-ти метрів, а от лучани відповіли голом. Лопес подав кутовий, політ м’яча скоригував Савич й Ілієв коліном з меж штрафного майданчика буквально заніс смугастого у ворота – 3:0. У відповідь азербайджанці провели кілька гострих атак, під час однієї з яких Сімінін збив на своєму фланзі нападника суперників. «Азал» швидко розіграв стандарт й вивів свого нападника на Літовченка – 3:1. Лучани розіграли м’яча в центрі поля й арбітр закінчив матч.

Упевнена перемога «Волині» - ніби сатисфакція за програний два роки контрольний поєдинок азербайджанцям з рахунком 1:2. Наступний спаринг лучани гратимуть у понеділок 21 січня проти більш грізного суперника – загребського «Динамо».

Склад «Волині» у цій грі був наступним: Неділько (Літовченко, 46), Задерецький (Занєв, 46), Масло (Ілієв, 46), Шандрук (Шиков, 46), Щедрий (Сімінін, 46), Стевич (Ізворану, 46), Хомченко (Скоба, 46), Федосенко (Савич, 46), Лопес, Панас (Овонікоко, 46), Павлов (Суботич, 46)

16 Говерла-М 21 12
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?