Чемпіонат молодіжних команд. 13-й тур. "Арсенал-М" Київ - "Волинь-М" 1:3
  • video

25 жовтня 2012р., 16:08
Чемпіонат молодіжних команд. 13-й тур.

На гру із «Арсеналом», яка відбулася у Борисполі на стадіоні «Колос», молодіжка «Волині» вийшла із двома нападниками Бабирем та Павловим, вінгерами Щедрим та Подригулею, опорниками Стевичем і Коломійцем. Після трьох поспіль нічиїх гості мали намір перемагати і поліпшувати своє турнірне становище.

У першому таймі тривала рівна боротьба із мінімумом небезпечних моментів. Лучани крім того, що не виглядали агресивними в атаці, то ще й слабко відіграли в центрі поля і з опорної зони нападники гостей майже не отримували пасів. Кілька кутових  і навісів небезпечними для «канонірів» не стали. Не скажеш що й гра господарів була видатною. До 36-ї хвилини кияни відзначилися тільки небезпечним штрафним, який призначили майже на лінії штрафного лучан, але «каноніри» змарнували шанс, пробивши у захисників. А затим Бровко, скориставшись невпевненими діями Малецького у відборі, вискочив сам на сам із Недільком і котнув м’яча під кіпером – 1:0.

По перерві за справу взявся Євген Павлов. Впродовж сімнадцяти хвилин нападник оформив дубль і з шістьма забитими голами увійшов у трійку кращих бомбардирів чемпіонату молодіжних команд. Спочатку Женя скористався подачею із кутового у виконанні Задерецького й ударом головою встановив рівновагу у матчі – 1:1. Волиняни взагалі істотно додали в темпі грі, почали більше рухатися, особливо активно стали пропонувати себе нападники. Анатолій Пісковець змінив Стевича на Хомченка, який більше уваги приділяв саме атаці. Вдруге Павлов забив також після розіграшу кутового. Знову подавав Задерецький, м’яч почав метатися штрафною господарів і Євген з кількох метрів добив його у ворота – 1:2.

Лучани створили ще кілька гольових моментів, з-поміж яких виділимо удар Бабиря із гострого кута – м’яч пролетів зовсім близько від стійки. Але активність Олексія було винагороджено. На 89-й хвилині він сам заробив пенальті, увірвавшись на швидкості до штарфного майданчика, і сам його реалізував, встановивши кінцевий результат гри.