Молодіжна першість. 6-й тур. "Волинь-М" - "Зоря-М" Луганськ 2:2
  • gallery
  • video

18 серпня 2012р., 21:53
Молодіжна першість. 6-й тур.

Домашній поєдинок молодіжного складу «Волині» проти одного з лідерів чемпіонату дублерів видався доволі неоднозначним. Підопічні Анатолія Пісковця, здавалося б, заслуговують на повагу за те, що врятували матч, але волиняни самі й завели себе до межі, припустившись помилок у захисті у простих ситуаціях.

Гості агресивно розпочали гру, насівши на ворота Віталія Неділька, який повертається у футбол після травми, отриманої ще на початку літа. Господарі відповіли на кілька атак «Зорі» ударом Павлова «на виконання», який потягнув Козаченко, та двома небезпечними штрафними ударами у виконанні Приндети та Карасюка, яким забракло точності. Майже відразу Коломієць жахливо обрізався на своїй половині поля, але лучан виручив Неділько.

У середині тайму лучанам вдалася непогана атака: Приндета відправив на лівий фланг на Павлова, Євген класно прострілив у зону між воротарем і захисниками, проте ані Бабир, ані Щедрий не замкнули пас. Атакою у відповідь «Зоря» відкрила рахунок: Манджгаладзе у дотик використав пас з флангу, а Неділько врятувати не здужав – 0:1. Молодіжка «Волині» приходила до тями аж до кінця тайму, у той час як луганчани грамотно катали м’яча на своїй половині поля.

Другу половину гри набагато активніше розпочали господарі, які окрім двох небезпечних кутових створили ще й чудовий момент для Павлова. Євген вийшов на ворота під кутом, пробивав, але кіпер відбив удар ногою. Гра справді змінилася, бо швидкості «волинянам» додали опорник Іван Мучак та лівий хавбек Дмитро Задерецький (він подекуди закривав усю бровку). Тим неочікуванішою була ще одна помилка захисту, після якої Мягков подвоїв перевагу «Зорі» – 0:2.

Затим ініціатива повністю перейшла до «Волині». Подригуля двічі небезпечно бив із 16-ти та 18-ти метрів, хавбеки господарів все частіше вигравали єдиноборства у своїх візаві. І після однієї з флангових атак лучани доправили м’яча в центр штрафного. Євгену Павлову вдарити не вдалося, а от Артем Щедрий ефектно закрив дальній фланг – ударом із дванадцяти метрів з ходу він увігнав шкіряну кулю під поперечину – 1:2.

Після цього на «Підшипнику» розпочався «веселенький» футбол із великою кількістю небезпечних моментів. Спочатку луганець Силюк вибачив господарів, викотившись сам на сам з Недільком, і не влучивши у ворота зблизька. А згодом лучанин  Мучак пробивав у ситуації, коли  напрошувався пас у вільну зону, а після удару Марковця з близької відстані м’яча з порожніх воріт кинулися виносити відразу два захисники «Зорі». Лучани заповзялися зрівнювати рахунок, адже третьої поспіль поразки було б важко збагнути вболівальникам, і їхня старанність була винагороджена. Євген Павлов на підступах до штрафного виграв верховий м’яч, скинув його Марковцю і Олександр красивим дальнім ударом увігнав його у верхній кут – 2:2.

Шкода, що до кінця матчу залишалося грати тільки п’ять доданих арбітром хвилин. У підсумку – бойова нічия.