Контрольні матчі. Молодіжний склад
Контрольні матчі 2012/13. Молодіжний склад
15:30, 14.10.2012
м.Луцьк, "Підшипник"

У неділю, 14 жовтня, молодіжний склад «Волині» у Луцьку на стадіоні «Підшипник» провів контрольний матч проти аматорського клубу «Скала-2» (Моршин), котрий виступає у чемпіонаті Львівської області.

На початку гри лучани на правах господарів намагалися забити «швидкий» гол та відразу ж притиснули суперників до воріт. Й уже на першій хвилині після атаки по центру Хомченко віддав пас наліво Щедрому і останній пробив по воротах з кута карного майданчика, однак майстерно зіграв воротар гостей. А на 5-й хвилині потужного удару здалеку завдавав Булига, проте й цього разу голкіперу «Скали» вдалося врятувати свою команду. А от надалі волиняни не дотрималися заданого ними ж швидкого темпу й гра перемістилися до центру поля. Гості турбували лучан нечасто, але суттєво. Так, на 12-й хвилині лише відчайдушний кидок Ширая дозволив йому вибити м’яч з нижнього кута воріт після контратаки моринців й наступного удару з-за меж штрафного майданчика. А от на 22-й хвилині гості зуміли вийти вперед. Після подачі кутового захисники лучан вибили, було, м’яч від воріт, але гості відразу ж виконали подачу з правого краю у центр і форвард «Скали» у падінні відправив м’яч у дальній від голкіпера кут – 0:1.

До завершення тайму лучани намагалися зрівняти рахунок, але до суттєвих загроз воротам справа дійшла лише одного разу, коли на 36-й хвилині Гребенюк виявився самотнім на лівому куту воротарського майданчика і прибивав у ближній кут – на жаль, воротар перекривав цю зону й ліквідував небезпеку.

Після відпочинку тренери «Волині» майже повністю змінили склад й гра увесь тайм точилася поблизу воріт «Скали-2». Гольові нагоди виникали ледь не щохвилини, але в одних випадках вдало грали захисники і воротар гостей, а в інших лучани ніяк не могли завдати точного завершального удару. Лише на останніх хвилинах гри, вже у компенсований арбітром час, Мучак завдав шаленого дальнього удару й м’яч по дузі залетів у «дев’ятку» воріт гостей. У підсумку гра завершилася внічию – 1:1.

Склад молодіжного складу «Волині» у цьому матчі був наступним: Ширай (Бондаренко, 46), Карасюк (Циркуненко, 46), Малик, Малецький (Никитюк, 46), Мельничук (Шаповал, 46), Хоменко (Гребенюк, 32), Коломієць (Мучак, 46), Булига (Коблюк, 46; Булига, 84), Щедрий (Подригуля, 46), Бабій (Пилипенко, 46; Жук, 75), Хомченко (Леандро, 46)