Магдиш
Булига46
Тренер
Олег Федюков

Останній поєдинок цієї стадії чемпіонату U-19 між «Карпатами» та «Волинню» був вирішальним для обох команд, адже львів`яни, волиняни та київські «каноніри» перед цим туром претендували на право виступів у фінальному турнірі за 1-8 місця. Отож, смак традиційного західноукраїнського дербі посилювався ще й важливістю результату гри.

Половина першого тайму пройшла у рівній боротьбі і команди переважно топтали центр поля несамовито борючись за територію. Ударів чи гострих атак було небагато. Згодом почала вимальовуватися перевага господарів, які під кінець першого тайму відкрили рахунок у матчі і почали впевнено вести гру. «Волинь» зосередилася на контратаках і Денис Фурман по перерві зрівняв рахунок потужним ударом із 25 метрів у верхній кут воріт – 1:1.

Господарі, прагнучи реабілітуватися за вересневу поразку у Луцьку 1:3, побігли уперед і створили кілька хороших нагод, але вище усіх похвал діяв у «рамці» голкіпер «Волині» Олександр Ярмощук. На 72 хвилині гри Саша вкотре врятував команду – відбив у поле сильний удар із семи метрів, а спроба на добиванні була невдалою.

Ще за хвилину лучани залишилися вдесятьох і в їхні ворота призначили одинадцятиметровий удар. Після подачі кутового м’яч потрапив у руку Олексію Демяненку і рефері вказав на точку, видаливши захисника з поля. Але Ярмощук вгадує напрям польоту м’яча, він відбивається від руки у штангу і вилітає на кутовий!

Утім втримати рахунок, який задовольняв «Волинь» («Арсенал» програв матч у Кривому Розі 1:3), не вдалося. На другій доданій хвилині «Карпати», граючи у більшості, забили не менш блискучий гол ніж Фурман. Нападнику також вдався дальній удар і Ярмощук цього разу не зміг врятувати свою команду – поразка 1:2. Лучани надалі виступатимуть у турнірі U-19 за 9-16 місця, про особливості якого офіційний сайт клубу повідомить пізніше.

Чемпіонат U-19. 14-й тур.
24 жовтня 2012р., 17:21

Юні волиняни поступилися у вирішальному поєдинку за право виступати у фінальному турнірі чемпіонату U-19

16 Говерла-М 21 12
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?