Батрак80'46
Дубіна85'49
Тренер
Василь Іщак

Юніори луцької «Волині» виходили на цей матч, прагнучи реабілітуватися за дві поспіль поразки, які відкинули команду вниз турнірної таблиці групи «А» чемпіонату U-19. Утім, події першого тайму не налаштовували вболівальників і тренерів команди на оптимізм. Адже окрім двох чудових сейвів кіпера лучан Бондаренка (перший після зрізки власного захисника, а другий – після штрафного «моряків»), гості забили гол – гарний удар із 25 метрів вдався Сулі.

Волиняни ж атакували переважно завдяки індивідуальній майстерності Коблюка і Хомченка. Саме вони були найнебезпечнішими у господарів. Тарас контролював центр поля і постійно підключався до атак, а Віктор завдяки дриблінгу та атлетизму раз по раз перегравав захисників і бив по воротам. В одній з атак Коблюка вивели віч-на-віч, але Тарас не переграв кіпера. Але старання Тараса не були марними – в контратаці він переграв центральних захисників одеситів, які необачно відкидали м’яча голкіперу, та проштовхнув його у ворота – 1:1.

У другому таймі лучани заволоділи ініціативою мали кілька хороших нагод вирвати перемогу. А після голу Пилипенка, який на 48-й хвилині з кута воротарського майданчика розстріляв дальній кут воріт «Чорноморця», і вилучення центрального захисника гостей Малиша (за удар ногою суперника в спину), здавалося, що бажані три очки в кишені «Волині». Тим більше, що чисельна перевага давалася взнаки: Хомченко після дриблінгу поцілив у стійку, небезпечно били по воротам Коблюк та Пилипенко.

А після нереалізованого виходу на ворота «Чорноморця» Сливи наприкінці матчу спрацювало сумно знамените футбольне прислів’я: майже відразу після цього гості відігралися. Одесити дістали право на штрафний неподалік карного «Волині» і після паніки змогли двічі виграти боротьбу, м’яч відскочив до Батрака,  який зрівняв рахунок ударом із близької відстані – 2:2.

Волиняни побігли в атаку, прагнучи розіграти зайвого гравця, але спочатку Коблюк із дуже небезпечного стандарту на куті штрафного лише трохи не влучив у ворота, а згодом господарі заплуталися в атаці і п’ятеро гравців «Волині» не переграли чотирьох одеситів, які святкували нічию на «Підшипнику», наче перемогу.

16 Говерла-М 21 12
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?