НОВИНИ: Контрольні матчі

«Волинь» – «Істра 1961» (Пула, Хорватія) 3:2

04 липня 2012р., 22:52
«Волинь» – «Істра 1961» (Пула, Хорватія) 3:2 У середу, 4 липня, «Волинь» зіграла черговий спаринг другого навчально-тренувального збору. Суперником лучан у цьому поєдинку став хорватський клуб «Істра 1961» (Пула). Гра відбулася на тренувальному полі у місті дислокації волинян. У цій грі взяли участь гравці, що пропускали вчорашній спаринг проти "Локомотиви" окрім Шеліхова, Герасимюка та Савича, які вийшли на заміну у другому таймі.

Матч розпочався з натиску волинян і вже на 3-й хвилині Годований пройшов лівим флангом та віддав низову передачу в штрафний майданчик, де її влучним ударом замкнув Суботіч – 1:0! На 10-й хвилині Бікфальві знайшов точним пасом в карному того ж Суботіча, в свою чергу Даніель підробив м’яч під ліву ногу і прицільно пробивав у дальній кут, та на цей раз воротар «Істри» врятував свою команду. Мав змогу відзначитися і Шумахер, котрий пробивав з дальньої дистанції точно у кут воріт, та й у цьому випадку кіпер суперника виявився на висоті.

А на 30-й хвилині лучани подвоїли свою перевагу. Пилипчук виконав подачу з лівого флангу, хорватський воротар кулаками відбив м’яч на свого гравця, а той несподівано втратив м'яч, який дістався Бікфальві. Чіткий удар румунського новачка і рахунок у грі стає 2:0. Щодо суперників, то на 33-й хвилині вони виконували штрафний з 25-ти метрів, але м’яч пройшов повз ворота. Ще одна гарна нагода була у Пилипчука наприкінці першого тайму, коли Сергій виконав сольний прохід і наважився на удар з 23-х метрів – м’яч кулею просвистів в лічених сантиметрах над поперечиною.

Після перерви ситуація особливо не змінилася. «Волинь» продовжувала володіти ігровою і територіальною ініціативою. Як наслідок, на 54-й хвилині Годований пройшов по лівому краю, змістився в центр і пробивав з лінії штрафного майданчика, але на шляху м’яча став воротар «Істри». Та згодом «Істра» пришвидшила темп і на 67-й хвилині після подачі кутового скоротила відрив. Перший постріл головою Шеліхов відбив, але після повторного удару з лінії воротарського рахунок став 2:1. Мало того, за десять хвилин до закінчення матчу, хорватам вдалося зрівняти відновити рівновагу - гравець «Істри» після верхової подачі виявився найрозторопнішим у штрафному майданчику лучан і відправив круглого до сітки воріт "Волині". Проте це був ще не остаточний рахунок матчу, на 87-й хвилині Душан Савич вирвав перемогу для своєї команди – після пасу з правого флангу від Лопеса македонець вразив «дев’ятку» воріт хорватської команди ударом з одинадцяти метрів..

«Волинь» – «Істра 1961» (Пула, Хорватія) 3:2 (2:0)
«Волинь»:
Старцев (Шеліхов, 46), Насонов, Шиков, Ілієв, Годований, Ізворану, Лопес, Бікфальві, Пилипчук (Герасимюк, 75), Шумахер (Савич, 75), Суботіч
Голи: Суботіч (3), Бікфальві (30), Савич (87)

Після трьох поспіль проведених "Волинню" контрольних матчів Анатолій Демяненко вирішив надати команді вихідний, котрий лучани проведуть завтра у Маріборі. А вже через день "Волинь" зіграє свій наступний спринг із командою словенських вільних агентів. На завершення збору також заплановано контрольний матч із румунським клубом "Газ Метан", який відбудеться 7 липня.