Чемпіонат України. 6-й тур. "Волинь" - "Карпати" Львів 1:1
  • gallery
  • video

19 серпня 2013р., 20:54

Західноукраїнське дербі, винесене на понеділок, сфокусувало увагу вболівальників. Лучани давно не знали смак перемоги у таких принципових матчах, обидвом командам нікуди було відступати з огляду на турнірне становище, обидві команди істотно змінилися влітку й тільки «шукають» свою гру.

Віталій Кварцяний дещо здивував складом, змінивши кілька позицій порівняно із попередніми матчами. Повернувся у ворота Неділько, в обороні вийшла пара Шиков-Шершун, відразу в основу потрапив «свіжоспечений» новачок Бабатунде. Номінально «Волинь» грала без нападника, але в цю зону постійно вривалися хавбеки – Мемешев, Бабир, Ерік та Кінаш.

Перший тайм пройшов повністю під диктування господарів. «Карпати» дуже нечасто переходили в несміливі атаки, які переважно починалися після помилок лучан в центрі поля. А от креативність і швидкість господарів були на голову вищими від гостьової.

У «Карпат» за перший тайм запам’яталися два удари Васіна із середньої відстані, які, втім, до серйозних наслідків не призвели.  Моменти ж Кінаша, Бікфалві та Бабатунде були більш не безпечнішими й «Волинь» була зобов’язана відкривати рахунок в першому таймі. Виділимо активність й націленість на ворота нігерійського новачка «Волині», дебют якому відверто вдався.

На другий тайм Кварцяний випустив замість Нємчанінова Леандро й саме його подача з лівого флангу завершилася кутовим, з якого «Волинь» забила. В штрафній добре поборолися Скоба, Бабатунде, Бабир і Шиков й після серії рикошетів м’яч від Ванче таки перетнув лінію воріт – 1:0!!!

Відразу по цьому Ерік міг забивати вдруге, але в останній момент його удар заблокували. По цьому тривали гра «без воріт». У ній більше шансів забити другий гол мали господарі, ніж зрівняти рахунок гості.

Із ніг на голову ситуацію перевернула 84 хвилина, коли після подачі Страшкевича, Гладкий з п’яти метрів ударом головою розстріляв Неділька, який запізнився із виходом з воріт – 1:1.

Почалися нервові фінальні хвилини, проте навколо ворыт "Карпат" хтось наче свяченим маком посипав... Дивом не забив Задерецький, отримавши пас від Бабатунде за 12 метрів від воріт. М`яч після удару Дмитра, який вдало увійшов в гру, пролетів у метрі від правої стійки… А за хвилину до фінального свистка Кінаш з чотирьох метрів не зумів проштовхнути м`яча патнерам. Леандро майже відразу стріляв із 15 метрів - біля стійки...

Відтак матч закінчився прикрою для "Волині" нічиєю, яка так схожа на торішній матч суперників у липні. Тоді також за повної переваги господарів "Карпати" таки повезли з Луцька заліковий бал...