91Парцванія52' (14)
Тренер
Віталій Кварцяний

«Ворскла» й «Волинь» у День незалежності вирішили зіграти у веселий та відкритий футбол, який прийнято називати «каруселями».

У стартові 11 хвилин гойдалки відпружинили у бік господарів. Спочатку на добиванні зіграв Ребенок, відбивши м’яч головою у порожній кут воріт після сейву Неділька, який за мить до цього парирував удар Міщенко. Майже відразу Янузі втік лівим флангом пострілив у центр на Кривошеєнка, який легко забив – 2:0.

І тут маятник атак перекинувся на половину поля «Ворскли». Кінаш з Лопесом розіграли кутовий, пішла діагональ на дальній кут воротарського, куди увірвався Шершун й Богдан не схибив – 2:1.

«Волинь» вирівняла гру, особливо в ці хвилини сподобалася гра Бабатунде, який індивідуально сильно виглядав на лівому фланзі атаки. Кілька разів Міхаель переграв опонентів, але пробивав трохи повз ворота. На 27 хвилині Кварцяному довелося проводити заміну, адже Шершун отримав картку й цілком ймовірно міг не дограти матч до кінця….

А під кінець тайму лучани зрівняли рахунок, забивши гол «у роздягальню». Дуже класно Кінаш перевів гру на протилежний фланг, звідки «Баба», обігравши двох супротивників, подав в район одинадцятиметрової позначки. Шумахер потужно увігнав м’яча головою під поперечину – 2:2!

Майже відразу лучани мали б виходити вперед, але рефері зафіксував порушення правил від Мемешева, в той час як новачок «Волині» Лопес використав ефект паніки в штрафній «ворсклян».

Відкритий та комбінаційний футбол продовжився і в другому таймі. Моменти забити мали обидві команди. Спочатку поталанило гостям. Це Ян Масло ціною травми з 4 метрів переправив м’яча у ворота після серії фінтів та подачі Кінаша. Ярослав подав, Шумахер скинув, а Ян забив – 2:3!!!

«Волинь» не відійшла в оборону, а «Ворскла», природно, накинулася на володіння Неділька. У війні нервів та майстерності попервах фіксувалася нічия, причому обидві команди прекрасно грали на флангах, загострювали гру й подарували вболівальникам свято відкритого футболу. Дуже шкода, що в кінці матчу, як і в попередньому матчі із «Карпатами», «Волинь» все ж пропустила. Свіженький Громов рвонув флангом, обігрався із Янузі, м’яч відскочив у штрафну, де Чеснаков розстріляв ворота Неділька – 3:3.

Навіть тепер гра ще не закінчилася. Рамон після подачі кутового пробивав у ближній кут з кута воротарського, але Непогодов виручив...

Віталій Кварцяний: «Ми стовідсотково втратили два очки!»