НОВИНИ: ФК "Волинь"

55-річчя Андрія Федецького вшанували товариським матчем
  • gallery

05 серпня 2013р., 18:16

Сьогодні на стадіоні «Авангард» відбувся виставковий матч між командами ветеранів «Волині» 1989 року та нинішнім складом команди. У такий спосіб футболісти «Волині» привітали із днем народження легенду клуба, одного з найкращих бомбардирів клубу, нападника Андрія Федецького. Сьогодні, 5 серпня, йому виповнилося 55 років.

Від щирого серця вітаємо вас, Андрію Стефановичу із цим прекрасним святом. Бажаємо якомога менше травм – душевних та спортивних, перемог улюбленої команди та сімейного благополуччя.

Перед стартовим свистком привітав ювіляра від імені ФК «Волинь» і головний тренер та президент клубу Віталій Кварцяний.

За «Волинь»-1989 у стартовому складі вийшли: Сергій Чабан - Олег Федюков, Володимир Антонюк, Іван Польний, Олег Антонюк - Геннадій Шухман, Володимир Гащин, Володимир Фігель, Володимир Дикий -  Павло Філонюк, Володимир Мозолюк.

Згодом на заміни виходили Олександр Фролов, Роман Крищишин, Андрій Коротаєв, Анатолій Поліщук, Віктор Буднік, Олександр Лихобицький, Ігор Коцан.

У першому таймі Волинь-2013 грала у такому складі: Артем Кичак – Сергій Сімінін, Ян Масло, Ванче Шиков, Леандро – Богдан Шершун, Редван Мемешев, Ігор Скоба, Дмитро Задерецький – Шумахер, Козьбан.

Склад другого тайму: Сергій Літовченко – Роман Годований, Ерік Матуку, Віталій Приндета, Дмитро Немчанінов – Роман Карасюк, Темур Парцванія, Роман Никитюк, Сергій Шевчук - Іраклі Месхія, Олексій Бабир.

Аби не перетворити товариський матч у гру в одні ворота, молодші від ветеранів на 20-30 років гравці «Волині» грали у два дотика. Глядачі побачили класну гру обох суперників. «Волинь»-2013 швидко повела в рахунку – 3:0 (Мемешев, Шумахер та Козьбан), але глядачі більше відзначили прекрасну гру кіпера 1989 року і тренера воротарів нинішнього складу команди Сергія Чабана. Сергій Федорович літав у воротах, наче в кращі роки, і принаймні тричі виручав команду.

Мав роботу і його колега Артем Кичак – він двічі рятував свою команду після пострілів Володимира Дикого. Особливо ефектним був удар кращого бомбардира «Волині» (разом із ювіляром, Андрієм Федецьким!) усіх часів у середині першого тайму. Кичак витягнув м’яча із верхнього кута своїх воріт. Але Дикий таки не пішов із поля без «дубля». Володимир Петрович скоротив відставання до 2:3.

На початку другого тайму втомлені ветерани знову відпустили «молодь» - 2:5 (автол Польного і Бабир), але ще один гравець легендарного 1989 року, Володимир Фігель, відзначився дублем, а на останніх секундах виставкового матчу ветерани дістали право на пенальті, яке реалізував Ігор Коцан.

У післяматчевих коментарях Андрій Федецький подякував усім присутніх за привітання та увагу до відзначення його ювілею. Головний тренер і президент ФК «Волинь» Віталій Кварцяний сказав, що такими матчами слід вітати усіх гравців «Волині», які віддали найкращі роки життя нашому футболу, прославляли Волинь на футбольних полях країни. «Я пам’ятаю ті часи, коли Федецький грав. У нас тоді була дуже сильна і дружна команда. От зараз вони вийшли на поле, жартують пригадують колишні матчі. Приємно всіх бачити. Я б і зараз не відмовився від такого форварда, яким був Федецький у свій час. Йому не треба було багато пояснювати, що робити на полі. А ще вмів брати гру на себе у важких матчах».