НОВИНИ: U-19

Чемпіонат U-19. Група А. 1-й тур "Волинь" U-19 - "Чорноморець" U-19 Одеса 1:2

24 липня 2013р., 22:56

Перший поєдинок чемпіонату U-19 відбувся під кутом кількох дебютів. Перший матч проводили і старший тренер команди Ярослав Комзюк, і кілька вчорашніх гравців U-17, яких напередодні заявили на чемпіонат.

Матч стартував без розвідки й обидві команди буквально накинулися одна на одну, надаючи перевагу атаці перед захистом. Не дивно, що моменти біля воріт обидвох команд. У господарів на ударні позиції виходили Роман Воробей та Ловинюк, в гостей запам’ятався стовідсотковий момент Іванченка – із семи метрів одесит вдарив вище воріт Ярмощука.

Суперники обмінялися уколами, але удача посміхнулася «Волині». На останніх хвилинах тайму Дудік (йому попри поразку господарів дебют вдався) підхопив м’яча на лівому фланзі, пробіг з ним пів-поля і відпасував Булизі. Дмитро увірвався в штрафну й котнув кулю повз голкіпера «Чорноморця» - 1:0!

Другий тайм активніше розпочали одесити, прагнучи сквитати рахунок. І якщо на 48 хвилині воротар «Волині» врятував ворота після виходу кількох гравців суперника на його ворота, то дві помилки кіпера під час гри на виході коштували господарям перемоги. Одесити забили після стандартів і закрилися на своїй половині поля. Окрім традиційного фінального штурму та кількох стандартів неподалік штрафної «Чорноморця», «волиняни» мали дві дуже хороші нагоди не зіпсувати «день дебютів». Але Ловинюк не завершив чудове соло у штрафній, під час якого він обіграв трьох захисників, але пробив повз дальній кут воріт. А Тетеренку не вдався удар у порожні ворота з 25 метрів після помилки на виході голкіпера гостей. Відтак, 1:2 – команда Ярослава Комзюка починає чемпіонат із домашньої поразки.