НОВИНИ: Контрольні матчі

Дубль «Волині» програє в Мукачевому

27 червня 2013р., 22:51

Сьогодні молодіжний склад луцької «Волині» зіграв перший поєдинок другого літнього тренувального збору, який від понеділка триває на Закарпатті. Підопічні Олега Федюкова тренуються у передмісті Ужгорода – Камяниці.

Першим суперником дубля на зборах став молодіжний склад київського «Арсеналу», який готується до нового сезону в Мукачево. Там і відбувся контрольний поєдинок, який трохи зіпсували дощ та не надто добрий стан газону.

Перший тайм матчу ліпше вдався лучанам, але вони не зуміли забити. Найкращий момент у лучан мав Олександр Марковець, який не влучив у ворота із 11 метрів.

У другому таймі Олег Федюков почав поступово змінювати склад, випускаючи «свіжу кров», але долю гри вирішила невдала трихвилинка – із 53 по 55 хвилин. Спочатку лучани втратили м’яча у центрі поля і нападник «Арсеналу» пробив по воротам. Воробей відбив перший удар, але добивання форварда «канонірів» було результативним – 0:1.  Вже за три хвилини «Арсенал» дістав право на кутовий і проста подача на ближню штангу поставила захист лучан в тупик. Удар головою і «волиняни» вже програють 0:2.

«Волинь» кинулася відігруватися, але хорошим момент зіпсував юний Дудік, який щойно закінчив ДЮФШ «Волинь» і нині переглядається  тренерами «молодіжки». У результаті – поразка 0:2 і лучани готуються до наступного спарингу із дублем ужгородської «Говерли»,  який відбудеться 29 червня на ужгородському «Авангарді». А 2 липня команда Федюкова поміряється силами із дублем «Карпат». Матч відбудеться у Чопі.

Старший тренер «Волині»-М Олег Федюков у коментарі клубній прес-службі відзначив, що долю матчу вирішили дві грубі помилки у захисті, хоча в цілому він задоволений грою своєї команди проти дуже атлетичних «канонірів». «Ми грали на тлі дворазових тренувань і незначної втоми, але це виправдовує поразку. Попереду на зборах велика робота,в тому числі селекційна, адже ми потребуємо поповнення в усіх ланках команди».