НОВИНИ: Контрольні матчі

«Волинь» виграє перший спаринг у Словенії

26 червня 2013р., 23:18

Футболісти луцької «Волині» сьогодні зіграли перший  контрольний поєдинок на другому літньому зборі у Словенії. Суперником «хрестоносців» замість анонсованого раніше «Хайдука» став клуб «Сепахан» із Ірану. Команда тренера Златко Кранчара нині також готується до нового чемпіонату в Словенії. Відзначимо, що у минулому сезоні іранці посіли третє місце.

«Волинь» зіграла двома різними складами у двох таймах. Утім, це не вплинуло на загальний перебіг подій на полі. Лучани домінували впродовж всього матчу, але тільки одного разу вразили ворота суперника. Цей гол було забито на 24 хвилині гри. Бікфалві розрізним пасом вивів на ворота одного з потенційних новачків команди, який перебуває у «Волині» на перегляді, й той з другої спроби добив м’яча у ворота іранців.

Впродовж матчу найкращі моменти у «Волині» мали Артем Щедрий, Петро Петрук, а Еірк Бікфалві традиційно небезпечно виконував стандартні положення. Утім, рахунок не змінився – 1:0 на користь українців.

Завтра вранці гравці «Волині» матимуть тренування, а увечері зіграють другий спаринг – проти австрійського «Штурму».