НОВИНИ: ФК "Волинь"

Нещаслива п’ятниця «волинських» збірників

12 жовтня 2012р., 23:56

Не вельми вдалим виявився сьогоднішній ігровий день для гравців «Волині», які були викликані до складу своїх збірних.

Перша неприємна звістка прийшла із Софії, коли напередодні матчу Болгарії проти Данії, наставник південних слов’ян Любослав Пєнєв заявив, що захисник «Волині» Петр Занєв не буде включений у заявку на матч, так як не повністю відновився від травми, отриманої в матчі лучан проти запорізького «Металурга». Але разом з тим тренер висловив надію, що зможе розраховувати на Занєва у наступному матчі проти Чехії.  До слова болгари, які відкрили рахунок вже в дебюті зустрічі з 26-ї хвилини матчу залишились у меншості і у підсумку зіграли з датчанами внічию – 1:1.

У іншому матчі національних збірних, Ванче Шиков (на фото) вийшов у стартовому складі збірної Македонії, яка приймала сусідів – збірну Хорватії, але через ушкодження, отримане у другому таймі, був змушений залишити поле на 75-й хвилині гри. За словами тренера збірної Македонії Чедоміра Яневскі, участь захисника лучан у вівторковому матчі проти Сербії майже неможлива. Щодо звітного матчу, то македонці також першими відкрили рахунок, на 16-й хвилині гол у ворота Плетикоси провів Ібраїмі. Але ще в першому таймі помилка Горана Попова після подачі з кутового дозволила Чорлуці відновити рівновагу в матчі. А на 60-й хвилині, результативний «ляп» голкіпера «Карпат» Мартіна Богатінова приніс хорватам три залікові пункти. Це Іван Ракітіч прямим ударом зі штрафного, який виконувався поблизу тренерської зони (!!!), встановив остаточний рахунок матчу – 1:2.

У товариському матчі проти одноліток із Данії за збірну України U-21 нового скликання зіграв Олександр Насонов. Захисник «Волині» провів на полі перший тайм на позиції правого оборонця, а сама гра завершилася «сухою» нічиєю – 0:0.