НОВИНИ: Контрольні матчі

Контрольний матч. «Волинь»-М – «Сокіл» (Садове) – 3:2

16 серпня 2012р., 23:01

Молодіжний склад луцької «Волині», готуючись до матчу 6 туру чемпіонату проти луганської «Зорі» та перевіряючи в дії новачків і потенційних новобранців, зіграв товариський поєдинок проти команди «Сокіл» (Садове), яка грає у чемпіонаті Рівненської області. Поєдинок проводився на тренувальній базі у Дачному.

Тренери молодіжки зіграли поєдинок двома складами. У першому таймі виступали: Ширай, Карасюк, Малик, Малецький, Луценко, Щедрий, Мучак, Коломієць, Задерецький, Марковець, Подригуля.

Перша половина гри пройшла за відчутної переваги лучан, які у проміжок з 15 по 32 хвилини тричі зуміли розписався у воротах суперників. Спочатку на 15-й хвилині Коломієць вдало замкнув флангову подачу Щедрого, потім на 30-й Марковець завдяки індивідуальним діям забив вдруге, а на 32-й хвилині Подригулю партнери вивели на вільний простір, Сергій вийшов сам на сам із кіпером, поклав його на землю фінтом та закотив м’яча у порожні ворота. А наприкінці тайму одна з нечисленних атак гостей закінчилася взяттям воріт Ширая.

На другий тайм Анатолій  Пісковець виставив такий склад: Бондаренко, Никитюк, Малюк (перебуває на перегляді), Леандро, Демяненко, Коблюк, Масло, Панас, Майкон, Булига, Комар.

«Волиняни» й після перерви мали беззаперечну перевагу, створили безліч можливостей для взяття воріт, але натомість пропустили й вдруге. Кінцевий рахунок  гри – 3:2.