56Булига46' (17) 71' (40)
58Луценко90+2' (36)
Тренер
Анатолій Пісковець
У київському поєдинку в складі «молодіжки» «Волині» дебютували зі старту відразу виконавців. Ланку центральних захисників склали Малик з Малецьким, а в парі із опорником Приндетою вийшов Коломієць. І, забігаючи наперед, відзначимо, що новачки каші не зіпсували.

У першому таймі, та й в цілому у матчі тривала рівна боротьба без особливих моментів. Грім вдарив на 27-й хвилині, коли несильний удар хавбека киян Богданова в «рамку» із 25 метрів «заскочив» кіпера лучан Ширая. Мяч по-зрадницьки стрибнув у дальній кут воріт «Волині» - 1:0.

Наприкінці тайму лучани істотно додали в швидкості і створили гольовий момент, щоправда, ціною важкої травми Євгена Павлова. Вже традиційно асистував Павлову Артем Щедрий, який виконав фланговий крос, Женя акуратно «підрізав» м’яча головою, але окрім того, що куля пішла трохи вище воріт, у нападника грубо врізався кіпер киян Бойко. Як наслідок – струс мозку, який діагностували в Павлова у клініці «Борис». Шкода, але тепер замість виклику у молодіжну збірну Євгену доведеться одужувати після травми.

У другому таймі і далі тривала рівна гра, суперники обмінялися кількома напівмоментами, а от на 29-30 хвилинах «Волинь» влаштувала справжній штурм воріт «Динамо». Панас віддав хороший «вертикальний» пас на хід Щедрому. Артем вийшов віч-на-віч із Бойком, не зближуючись пробив із 15 метрів. Денис відбив, але перед собою, на добивання першим встиг Щедрий і відправив м’яча у… стійку. Куля відскочила в поле і гості, продовжуючи атаку, заробили право на штрафний. Карасюк потужно пробив у «стінку» й лучани пішли подавати кутовий. Під час його розіграшу на виході помилився Бойко, але Приндета з Коломійцем не змогли переправити м’яча у сітку. В останні п'ять хвилин гості володіли перевагою, але поїхати із Києва бодай із одним очком не змогли.

Євген Павлов: «Сподіваюся швидко повернутися у гру»
12 серпня 2012р., 13:49

Нападник луцької «Волині» Євген Павлов травмувався у вчорашньому матчі 5-го туру чемпіонату молодіжних команд «Динамо» - «Волинь»