НОВИНИ: Контрольні матчі

Перші спаринги другого збору «молодіжки»

07 лютого 2013р., 15:44

Сьогодні гравці молодіжного складу «Волині» розпочали програму спарингів під час другого навчально-тренувального збору в Ужгороді. «Волиняни» традиційно відіграли два матчі за день різними складами на штучному полі бази «Камелот». Спочатку підопічні Анатолія Пісковця протистояли команді ФК «Севлюш» (Виноградов), а о 13.00 зіграли із дублем ужгородської «Говерли». Відзначимо, що обидва матчі сьогодні відбувалися у важких погодних умовах, увесь день йшов сильний дощ.

Із командою з Виноградова, яка виступає у чемпіонаті Закарпатської області, лучани розібралися без проблем – 3:0. Приємно, що всі три голи було забито після награваних на тренуваннях багатоходівок, розрізних пасів та діагоналей. Відзначилися Коблюк, Малецький та Гребенюк відповідно на 23-й, 28-й та 62-й хвилинах.

Склад «Волині-М» у цьому матчі: Воробей - Мельничук, Ярмолюк, Никитюк, Заторський – Малецький - Максимук, Коблюк, Ігнатьєв (Стрижеус, 46) - Гребенюк.

Із дублем «Говерли»«волиняни» зіграли на першому зборі і перемогли 2:0. Цього разу перемогу і з таким самим рахунком святкували господарі. Хоч по першому таймі важко було передбачити поразку «волинян», адже вони мали щонайменше чотири стовідсоткових моменти, пробиваючи по воротах суперника із вигідних позицій. А от на другий тайм тренери «Говерли-М» випустили свіжих гравців, протистояти яким було важче.

На 46-й хвилині ужгородці пробивали пенальті, але Олександр Ширай витягнув удар з «крапки». Утім, відразу після цього господарі розіграли кутовий, Циркуненко з Шираєм почергово помилилися, м’яч заметався у штрафній «Волині-М» й ужгородці відкрили рахунок. А вже на 50-й хвилині його подвоїли і не випустили перемоги.

Склад «Волині-М»: Ширай – Карасюк, Циркуненко, Малик, Луценко – Коломієць – Булига, Подригуля, Жук, Хоменко (Мучак, 46) – Шаповал.

10 лютого на дубль «Волині» чекають матчі спочатку із ФК "Середнє" (11.00), а потім із ФК "Свалява" (13.00). Закінчиться збір спарингами 13 лютого - із ФК "Моршин" (13.00) та однією з угорських команд (11.00).