Яремчук88
Мякушко78
Тренер
Олександр Хацкевич

Перший офіційний матч на «Підшипнику» молодіжним командам «Волині» та «Динамо» довелося проводити в екстремальних умовах.  Як не берегли працівники арени поле від опадів, які звалилися на Луцьк в останні два дні, але  увесь матч пройшов під акомпанемент снігу, а газон, особливо у другому таймі не дозволяв показувати технічний футбол.  Натомість відчайдушної боротьби та наполегливості в грі обох суперників було достатньо.

У лучан в стартовому складі вийшли усі гравці, які кували перемогу  в Донецьку, у заявці киян було кілька футболістів, які тренуються із першим складом команди Блохіна – Алієв, Цуріков, Кравець, гравці молодіжної збірної України Калітвінцев і Братков.

Перший тайм вийшов у виконанні «Волині» млявим і кияни створили три стовідсоткових моменти, аби забити, один з яких реалізували. Вже на 4-й хвилині комбінація Акубарбія – Кравець – Цуріков закінчилася сильним ударом останнього в дальній кут воріт Неділька – 0:1. Кілька разів Віталій рятував команду після пострілів Алієва зі стандартних положень, а також виходу сам на сам Кравця.  У другій половині тайму «Волині» вдалося приборкати атаки гостей і Хомченко із Щедрим та Подригулею доправяли м’яча в штрафний майданчик «Динамо», але до акцентованих ударів із небезпечної відстані справа не доходила. Натомість Цуріков на останніх секундах тайму «вибачив» «Волинь» за недбалість у захисті.

Зовсім іншою була гра господарів на початку другої половини матчу. Лучани практично закрили суперників біля воріт, й «Динамо»  відверто грало на контратаках. Луценко непогано пробивав з лінії штрафного, вривалися у штрафну Гребенюк із Щедрим. «Волинь» заробила п’ять кутових , але не скористалася ними. Найкращу нагоду мав Коломієць, який чудовим ударом із кута карного майданчика намагався перекинути Бущана, але м’яч приземлився на сітці воріт.

«Динамо» відповіло …голом. Коли погода в кінці матчу вирішила ще більше ускладнити умови проведення матчу, лучани пішли ва-банк, атакуючи усією командою. Та на 86-й хвилині Алієва залишили самого перед штрафним і екс-хавбек збірної України увірвався в нього і розстріляв нижній кут воріт Неділька – 0:2.