НОВИНИ: ДЮФШ "Волинь"

«Волинь» U-11 – сьома з шістнадцяти команд на Кубку Ващука

28 грудня 2012р., 09:18

Юні футболісти-вихованці ДЮСШ «Волинь» у четвер закінчили виступи на міжнародному дитячому турнірі, який організував на тренувальній базі «Динамо» в Кончі-Заспі колишній гравець нашого клубу Владислав Ващук. Підопічні Василя Войтовича вдало пройшли групові змагання, хоч і поступилися у вирішальному матчі київським «динамівцям», вибороли право змагатися за 5 місце.

І в першому стиковому матчі із житомирським «Феніксом» усе складалося для юних волинян якнайкраще. Наша U-11 повела у рахунку 2:0. Але прості помилки звели нанівець перевагу і «Волинь» поступилася 2:3. А от у грі за 7-е місце луцькі хлопчаки перемоги не втратили і виграли 2:0 в одеського «Атлетика»

Відтак, «Волинь» U-11 посіла сьоме місце на турнірі із дуже сильним представництвом і повертається додому із новим досвідом та хорошими враженнями від організації змагань.

16 Говерла-М 22 13
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?