Контрольні матчі
Контрольні матчі 2012/13
17:15, 07.02.2013
м.Анталія, Мардан Палац

Свій другий поєдинок на другому зборі в Туреччині «Волинь» провела із словацькою «Жиліною» - наразі п`ятою командою у словацькому чемпіонаті. Гра відбулася в Анталії за хорошої теплої погоди, але під акомпанемент надзвичайно сильних поривів вітру.

«Волинь» зіграла двома складами. У першому таймі на футбольний газон стадіону готелю «Мардан Палац» вийшли: Неділько - Насонов, Масло, Приндета, Задерецький - Стевич, Скоба - Щедрий, Павлов - Бабир, Овонікоко.

Павлов з Щедрим грали флангових хавбеків, а Овонікоко з Бабирем мінялися місцями у центрі нападу.

За «Жиліну» вийшли: Дубравка - Мабука, Пячек, Лейтнер, Ондраш - Ангеловіч - Піх, Барчік, Качер, Нунеш – Губа.

«Волинь» у перші хвилини контролювала м’яча і гру, тому справедливо заробила швидкий пенальті. На 19-й хвилині Павлов отримав мяча у центрі штарфного майданчика після подачі з лівого флангу. Поки Євген розвертався, його прихопили і завалили захисники. Сам постраждалий розвів Дубравку і мяча по різним кутам – 1:0.

Але вже за три хвилини лучани швидко пропустили гол у відповідь. На 22 хвилині словака Піха збив у штрафній Задерецький і португалець Рікардо Нунеш зрівняв рахунок з одинадцятиметрового.

За кілька хвилин Неділько став героєм першого тайму у складі лучан, адже самотужки ліквідував два виходи сам на сам. «Волиняни» вирівняли гру ближче до закінчення тайму. Наприкінці першої сорокап`ятихвилинки Насонов заробив штрафний на правому фланзі. Усі очікували від Ігоря навісу, але хавбек небезпечно пробив. Воротар виручив «Жиліну».

У другому таймі Анатолій Демяненко випустив такий склад: Літовченко - Сімінін, Ілієв, Шандрук, Занєв - Ізворану, Бікфалві - Лопес, Овонікоко (Кінаш, 61), Савич - Суботич.

Дуже швидко лучани вийшли вперед. На 48-й хвилині Лопес подав кутовий з лівого флангу, у центрі штрафної найпрудкішим був Суботич, який з восьми метрів пробив Дубравку – 2:1.

Свіжий та зіграний склад «Волині» почав тиснути словаків. На 52 хвилині Ерік з Савичом розіграли кутовий удар й виклали пас під удар Занєву. Петар вистрілив біля правої «девятки» воріт. Згодом Суботич вивів Еріка на ударну позицію й той з 22-х метрів сильно пробив у руки кіперу «Жиліни».Блиснув майстерністю й Кінаш: йому вдався обіграш трьох суперників, але удар прийшовся трохи лівіше дальної стійки воріт. Напркиінці матчу небезпечно пробивали Бікфалві та Занєв, але рахунок не змінився – 2:1.

Наступний спаринг лучани гратимуть 9 лютого, у суботу, проти краківської «Вісли».

07 лютого 2013р., 21:26

Коментарі гравців «Волині» після контрольного матчу з словацькою «Жиліною»