96Боршовський
97Воробей83' (80)
Тренер
Олег Федюков

Молодіжний склад «Волині» не зміг перервати свою прикру серію поразок. У матчі із ужгородськими дублерами, який відбувся сьогодні в Мукачево, команда Олега Федюкова прикро програла 1:0. Причому моментів волиняни створили стільки, що їх вистачило б на кілька матчів.

Уже в перші п'ятнадцять хвилин матчу «Волинь» щонайменше п’ять разів мусила забивати. Свої шанси не використали Євген Павлов, Тарас Коблюк та Дмитро Булига.

Другий тайм, на жаль, не запам’ятався такою великою кількістю моментів біля воріт обох команд. Ударив по воротах із середньої дистанції Василь Жук, намагався бути активним на фланзі Артем Щедрий, чіплявся за м’яча в атаці Денис Фурман, який замінив на початку другого тайму Євгена Павлова.

Утім, долю поєдинку вирішив гол із пенальті, який призначив арбітр за сумнівний фол Романа Воробея проти …колишнього гравця «Волині» Александара Трsшовича. Серб на 83-й хвилині пройшов правим флангом атаки, увірвався в штрафний майданчик, наштовхнувся на захисників гостей, упав і почув радісний свист арбітра… сам же Трішович і реалізував одинадцятиметровий удар – 1:0.

Наприкінці матчу лучани мусили діяти дещо анархічно, прагнучи зрівняти рахунок, тому пропустили кілька небезпечних випадів суперника. В одному з епізодів блискуче потягнув удар гравця «Говерли-М» з дванадцяти метрів кіпер лучан.

Тренер «Волині» U-21 Олег Федюков у коментарі клубній прес-службі нарікав на слабку реалізацію моментів своїми підопічними. Слід підтягувати виконавську майстерність», - сказав Федюков, - «Бачимо, що ми на правильному шляху і влітку зміцнимося, проаналізуємо й гру, й склад команди, щоб бути надійною допомогою для першої команди».