У Кубку далі йде «Ворскла»
  • gallery
  • video

25 вересня 2013р., 20:52
Доля важкого і захоплюючого кубкового поєдинку у Полтаві вирішилася на останніх хвилинах другого екстра-тайму. Господарям вдалося забити переможний гол завдяки індивідуальній майстерності Дениса Дедечка.

«Волинь» вийшла на матч у дещо оновленому складі. Тренерський штаб не зменшував статус кубкового матчу, але  тримав і майбутній двобій у чемпіонаті проти «Зорі», який грати вже у суботу. На правому фланзі Сімініна заміняв Годований, у ворота повернувся Неділько, а в центрі півзахисту дебютував новачок Матей.

«Волинь» розпочала потужно – ударом під поперечину від Лопеса, але з ним Непогодов впорався. Потім прискорився Бабатунде – Мікаель влучив у сітку із зовнішнього боку. Врешті ці старання закінчилися логічним голом Шумахера після красивої комбінації за участі кількох гравців гостей. Лопес вкинув аута на Матея, той протягнув його поперек поля під конвоєм трьох полтавчан і зумів віддати на Бабатунде. Нігерієць же другим доторком кинуло в прорив Шумахера й останній красиво та ефективно закінчив багатохідівку - 0:1.

Майже відразу бразилець із італійським паспортом міг значно полегшувати завдання лучанам, але його гармата «розрядилася» в каркас воріт… Від середини тайму і аж до кінця матчу почався бенефіс Віталія Неділька, адже наш кіпер «тягнув» усе, що летіло в його ворота. Чого тільки варті сейви після удару Громова з кількох метрів, виходу Дедечка сам на сам, Ребенка, Сапая…

Але на 62 хвилині господарі таки зрівняли рахунок. Після розіграшу штрафного пішла різка подача на лінію воротарського, Роман Годований програв боротьбу Дедечку й той ударом головою увігнав м’яча у кут – 1:1.

Майже відразу по цьому команди провели блискучу десятихвилинку, в якій обмінювалися моментами, наче у фехтуванні. «Уколи» «Волині» - це постріли Шикова зі штрафного та удар Масла головою після штрафного від Бабатунде… Особливо шкода згаяного Шумахером моменту на останніх секундах гри, коли він міг сам вирішувати, але віддав пас партнеру…

Овертайм «Волинь» почала ударно – дався взнаки вихід свіжих Еріка та Скоби. Утім, хоч шанси були в обох команд (лучани мусять особливо шкодувати за нереалізовані стандарти та удар головою Шумахера), але поталанило господарям. Дубль на рахунку Дедечка, який на 115 хвилині гарним ударом лівою ногою перекинув героя поєдинку Неділька – 2:1. У час, який залишався до фінального свистка, ближчими до третього голу об’єктивно були господарі, але одного разу «Волинь» виручив рикошет іншого – знову ж Неділько.

Далі у кубку крокує команда Василя Сачка, а «Волинь» ще на один день залишиться у Полтаві і завтра на вечір виїде до Луганська на гру 11 туру проти «Зорі». У четвер та п’ятницю в «хрестоносців» заплановано тренування.