НОВИНИ: Контрольні матчі

Контрольний матч. «Домжале» (Словенія) – «Волинь» 1:2

30 червня 2012р., 22:01

У суботу, 30 червня, «Волинь» провела перший контрольний матч на другому навчально-тренувальному зборі поточного міжсезоння. Суперником лучан у цьому поєдинку став словенський клуб НК «Домжале». Гра відбулася у містечку Домжале на стадіоні «Спортни Парк».

На початку поєдинку суперники не поспішали переходити до активних дій і гра, головним чином, точилася у центрі поля без суттєвих загострень. Так тривало майже до середини тайму, коли спочатку після подачі кутового словенський нападник завдавав удару головою з близької відстані, але безрезультатно. А на 22-й хвилині Олексій Бабир пробив по воротах «Домжале» метрів з двадцяти – вище воріт. Черговий сплеск активності у грі відбувся на 31-1 хвилині – після помилки захисника лучан форвард «Домжале» виявився наодинці із Старцевим. Втім голкіпер «Волині» зіграв просто блискуче, ногами відбивши перший удар опонента, а затим у шаленому кидку парирував м’яч після добивання. Відповіддю волинян став небезпечний удар у виконанні Герасимюка на 36-й хвилині, але воротар виявився на місці. А на 40-й хвилині Стевич ціною попередження зупинив атаку словенців перед власним карним майданчиком. Суперники виконали штрафний метрів з 27-и, втім – вище воріт.

Після перерви команди заграли більш активно. Як наслідок, на 54-й хвилині Пилипчук вдало розібрався із захисниками і відпасував на Савича, котрий відразу пробив по воротах, але м'яч пролетів над поперечиною. А вже за дві хвилини після подачі кутового гравцями «Домжале» Літовченко кулаком вибив, було, м’яч, але прямісінько на ногу супернику, який завдав потужного удару по воротам «Волині», та влучив у поперечину. Втім, надалі гра перейшла у позиційну боротьбу за центр поля й тривалий час голкіпери обох команд відверто відпочивали. А на 71-й хвилині під час однієї з атак лучан Лопес наважився на удар з 22-х метрів низом і м’яч влетів точно у дальній кут воріт «Домажале» – гол!

Після цього словенці спробували було відігратися, але наразилася на гострі контрвипади «Волині». Так, на 81-й хвилині воротар «Домжале» ледве справився з хорошим пострілом Лопеса. А вже за хвилину Бікфальві вдало прийняв м’яч після вільного удару у виконанні воротаря «Домжале» і миттєво віддав на лінію Савича, який протягнув шкіряного до штрафного майданчика й з лінії завдав точного і разючого удару.

На останніх хвилинах гри словенці усіма силами пішли на штурм і таки зуміли відіграти один м’яч. На 88-й хвилині обрізка захисника лучан завершилась виходом нападника «Домжале» сам на сам з Літовченком і голом у ворота «Волині». А за кілька хвилин той же Літовченко врятував свою команду після дальнього удару метрів з 30-ти. Втім, на більше словенців не вистачило і гра завершилася перемогою «Волині» – 2:1.

«Домжале» (Словенія) «Волинь» 1:2 (0:0)«Волинь»: Старцев (Літовченко, 46), Годований (Леандро, 46), Приндета (Ілієв, 46), Масло (Шиков, 46), Шандрук (Насонов, 46), Стевич (Ізворану, 46), Скоба (Пилипчук, 46), Бабир (Бікфальві, 46), Герасимюк (Лопес, 46), Шумахер (Савич, 46), Педро (Суботіч, 46)

16 Говерла-М 21 12
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?