Молодіжна першість. 1-й тур. "Волинь-М" - "Карпати-М" Львів 2:1
  • gallery
  • video

12 липня 2012р., 22:15
Молодіжний склад луцької «Волині» принаймні на один день став лідером першості. Це сталося після вольової перемоги підопічних Анатолія Пісковця у матчі проти однолітків із «Карпат».

Перебіг подій на полі відкоригувала погода, адже напередодні матчу у Луцьку лив дощ, який зіпсував зазвичай ідеальний газон «Підшипника». Тому команди розпочали неквапливо. Волиняни на правах господарів притиснули, було, гостей, але за першу чверть тайму у господарів запам’ятався тільки потужний постріл Артема Щедрого із штрафного з 27 метрів – виручив кіпер «Карпат». Це був, напевне, найістотніший момент в лучан, оскільки з середини тайму ініціативою заволоділи львів’яни і не відпускали її до свистка на перерву.

На 24-й хвилині Літовченко відбив хороший удар Страшкевича із 30 метрів, але через чотири хвилини Сергій був безсилий, адже після прострілу з правого флангу оборони лучан у виконанні Костевича Страшкевич таки досяг свого – ударом в дотик спрямував кулю під поперечину – 0:1. Найприкріше, що шанси відігратися в лучан проглядалися досить кволо. Вони програвали центр поля, де одинокому Мучаку нав’язали пресинг і господарі відзначилися тільки двома попередженнями у Насонова та Павлова.

На другий тайм Анатолій Пісковець випустив Луценка замість Годованого, Карасюка замість Панаса і Циркуненка замість Павлова. Відповідно змінився й малюнок гри – звичну пару центрбеків утворили Приндета з Циркуненком, а Стевич перемістився в середину поля.

Фактично друга половина гри стала дзеркальним відображенням першої, ймовірно, навіть із ще більшим тиском «Волині» на володіння «Карпат». Львів’яни лічені рази переходили центр поля. Дійшло до того, що навіть Віталій Приндета вдавався до флангових рейдів. Відчувалося, що «Карпати» виявилися не готовими підтримати темп гри, який задали у першому таймі. Перший тривожний дзвінок для гостей прокалатав Саша Стевич, який небезпечно бив головою на початку тайму. Гості натяку не зрозуміли і на 57-й хвилині інший Саша – Марковець – красивим ударом головою після вивіреного пасу Луценка зрівняв рахунок – 1:1.

Лучани не думали зупинятися і на 65-й хвилині заслужили чисельну перевагу завдяки активності Щедрого, який грав лівого вінгера – вилучення у «Карпат» на рахунку Савченка (два попередження). Волиняни почали облогу штрафного майданчику гостей. Шанси мали Насонов, Стевич, Карасюк, Коблюк, Подригуля. І за наполегливість хлопці Пісковця і Демяненка були винагороджені другим голом. За мить до фінального свистка Олександр Насонов за неймовірною траєкторією закрутив м’яча із штрафного з лівого флангу у дальню дев’ятку, за комірець кіперу.

2:1 і волинська торсида чекає на позитивний результат в завтрішньому поєдинку основних складів.