НОВИНИ: ФК "Волинь"

«Хрестоносці» в збірних

27 березня 2013р., 01:20

У понеділок-вівторок в Європі тривали поєдинки збірних – національних, молодіжних та юніорських. До складу своїх національних команд під час паузи в чемпіонаті .україни були викликані шестеро гравців «Волині». Клубна прес-служба інформує, як «волинські» збірники зіграли свої поєдинки.

У понеділок, 25-го березня, молодіжна збірна України U-21 у товариському матчі, що проходив у місті Бассано-дель-Граппа, поступилася команді Італії − 0:1. Єдиний гол у матчі на 60-й хвилині забив форвард «Дженоа» Чиро Іммобіле. У складі українців 63 хвилини відіграв на позиції центрального захисника Віталій Приндета (на фото). Відзначимо, що Віталій не був причетний до пропущеного голу – у центрі поля помилився Нойок. Останні двадцять хвилин проти італійців на полі провів Олександр Насонов, який, нагадаємо зіграв увесь матч українців проти чехів (1:1).

У вівторок, в доволі дивний час - 14.00, розпочався матч на «Львів-Арені». За присутності всього кількох сотень глядачів юнацька збірна України U-18 грала проти однолітків з Польщі. Нажаль, гості повністю переграли нашу команду - 6:0, забивши українцям в кожному з таймів по три голи. Другий тайм у футболці збірної провів центральних захисник молодіжної команди «Волині» Євген Малик.

Македонець Ванче Шиков зіграв увесь поєдинок в центрі оборони своєї команди у виїзній грі проти бельгійців в Брюсселі.  У п’ятницю вдома балканці без Шикова поступилися 0:2, у вівторок із Ванче на виїзді – 0:1. За Бельгію забив на 62 хвилині гравець «Челсі» Еден Азар. Після цих двох поразок македоняни втратили будь-які шанси пробитися принаймні в плей-офф відбору на ЧС-2014.

А от болгарська збірна таку можливість має, адже сьогодні команда нашого Петра Занєва відстояла нічию у Копенгагені із учасником Євро-2012 збірною Данії – 1:1, причому данці відігралися з пенальті. Саме данці, а ще чехи є прямими конкурентами збірної Болгарії за друге місце у групі B. Лівий захисник «Волині» був у заявці на гру, але просидів на лаві для запасних усі 90 хвилин.

16 Говерла-М 22 13
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?