НОВИНИ: ДЮФШ "Волинь"

ДЮФЛ. Вища ліга. 6-й тур: домашні перемоги «Волині»

15 жовтня 2012р., 11:48

У суботу і неділю були зіграні поєдинки чергового шостого туру чемпіонату ДЮФЛ України. Команди луцької «Волині» змагалися вдома із чернівецькою «Буковиною», а на виїзді – із хмельницькими «Поділлям».

Підопічні Володимира Дикого (U-15) мали всі шанси привезти з виїзду три залікові бали. Вони контролювали гру, вели у рахунку і навіть заробили пенальті. На 17-й хвилині за рахунку 1:1 одинадцятиметровий не реалізував Ткачук. Згодом команди обмінялися голами і як результат – нічия 2:2. В гості до «Поділля» один із лідерів групи U-17, команда тренера Миколи Кльоца, їхали за перемогою, але не так сталося як гадалося. «Волиняни» півтора тайми мали чисельну перевагу після вилучення гравця «Поділля», але не скористалися нею і програли 0:1.

А от у домашніх матчах все склалося якнайкраще. Наймолодша вікова команда U-14 (тренер Володимир Мозолюк) не без проблем, але таки здолала опір «Буковини». За п'ятнадцять хвилин до кінця матчу гості зрівняли рахунок, але лучани в кінцівці поєдинку дотисли суперника – 3:1.

Команда U-16 під керівництвом Ярослава Комзюка на гру із чернівчанами трішки відкоригувала склад і це допомогло їй поліпшити турнірне становище. Перемога 3:0 має додати впевненості волинянам.

Наступний тур відбудеться у суботу 20 жовтня. Календар запропонував таку собі «зворотку»: U-14 та U-16 їдуть в гості до «Поділля», а U-15 і U-17 прийматимуть вдома «Буковину».