Молодіжна першість. 4-й тур. "Волинь-М" - "Шахтар-М" Донецьк 4:6
  • gallery
  • video

05 серпня 2012р., 23:04
Молодіжна першість. 4-й тур.

Команди зіграли у відкритий… хокей. Кількість помилок у захисті обох команд сягнула непристойної цифри, що врешті й вилилося у десять голів в матчі. Прикро тільки, що на два більше отримала на очах у дуже пристойної як для поєдинків на «Підшипнику» публіки у свої ворота молодіжка «Волині».

Суперники  дуже активно розпочали матч і вже у першу десятихвилинку обмінялися голами. Спочатку Чурко скористався розрізним пасом Патріка і фатальною неузгодженістю захисників та кіпера лучан і забив у порожні ворота – 0:1. Дуже швидко господарі відігралися. Щедрий прострілив у центр штрафного, Павлов почав обробляти м’яча і, перекидаючи його через захисників, влучив одному з них у руку. Пенальті чітко реалізував Приндета – 1:1. Ініціатива на короткий проміжок часу перейшла до господарів, але помилка в центрі захисту після розіграшу стандарту «гірниками» призвела до того, що Вакуленко впритул розстріляв володіння Ширая – 1:2.

«Шахтарі» виглядали технічнішими, але «Волинь» вигравала майже усю верхову боротьбу, діяла дуже жорстко у відборі. На гол Вакуленка наші відповіли дуплетом. Спочатку Павлов виграв ближню штангу після кутового у виконанні Щедрого і ударом головою зрівняв рахунок. А за хвилину дуже сильно індивідуально зіграв Бабир. Він змістився до лінії штрафного майданчика і чудовим ударом зірвав павутину дальньої «дев’ятки» воріт «Шахтаря» – 3:2.

Волиняни не збавили обертів і Карасюк зі штрафного, а потім Бабир після добивання могли робити перевагу господарів переконливішою. Перші лихі дзвіночки пролунали для лучан в кінці тайму. Чурко із вбивчої позиції лупнув «по горобцям», а Патрік не влучив головою у «рамку» із хорошої позиції.

На другий тайм «Волинь» вийшла у дуже оновленому складі. У центрі оборони грали Приндета із Никитюком, а в центрі півзахисту Коблюк. «Шахтар» надійно закрив «Волинь» на її половині і до 60-ї хвилини забив лучанам ще три голи після диких помилок захисту та голкіпера. Після цього гості почали «сушити» гру, катаючи м’яча від захисників до воротаря і довгий час молодіжка «Волині» не могла нічого вдіяти проти такої тактики. Але щойно «волинянам» знову почали вдаватися флангові атаки (Подригуля із Щедрим помінялися флангами), як «Шахтар» забив вшосте! Це Жичикову дозволили чітко покласти м’яча в лівий від Ширая кут воріт – 3:6. До слова, хавбек гостей при цьому ще й травми зазнав.

Але «хокей» на «Підшипнику» не закінчився і до радості вболівальників Щедрий вкотре вибухнув на фланзі , побачив у центрі вільного Павлова, подав і Євген  знову ударом головою поклав м’яча у ворота. Волиняни  могли ще раз зірвати оплески, але Никитюк після розіграшу кутового і скидання Приндети влучив у стійку.