НОВИНИ: Чемпіонат України

"Чорноморець" - "Волинь": післяматчева прес-конференція
  • video

28 липня 2012р., 23:30
Анатолій Демяненко (головний тренер «Волині»): На мою думку, гра була цікавою, було багато боротьби – звідси і багато порушень з боку обох команд. Але найголовніше, що мої гравці виконали план на гру. Так, були помилки, але в цілому вони виконали те, що я їх просив. Це не так легко, я сам був гравцем і знаю, що це таке, щоб у футболіста було сприйняття. Вже звичайно йде і зіграність, якщо ви помітили, у нас 4-5 гравців нових і з кожною грою вони все краще і краще зігруються.

- У вас літом з’явилося багато нових гравців, можна говорити, що процес адаптації підходить до кінця?

- Я тільки що сказав про це…

- Мене цікавить зокрема Суботич. І ще питання, чи надовго опинився в запасі Шумахер?

- Побачимо. Ми планували цю гру зіграти з одним нападником, тому що я вимагав від півзахисників, щоб вони виривалися більше з глибини. З кожним суперником потрібно аналізувати гру і знаходити оптимальні варіанти гри. Тому на сьогоднішній матч я вважав за потрібне випустити одного нападника, хоча раніше ми грали з двома форвардами. Але є ігри коли потрібно щось змінювати.

- З самого початку гри здалося що на «Волині» лежить вантаж, в зв’язку з чим було багато фолів, а потім все заспокоїлось, це стартова нервовість чи щось інше?

- Напевно. Я настроював хлопців на перемогу. Тому могла десь бути і нервовість, десь може і не встигали і виходили фоли. Це ж футбол, а у футболі дуже багато боротьби.

- Сьогодні у вас в стартовому складі вийшов Насонов. Зазвичай, переможний склад не змінюється, але Ви вдалися до змін….

- Я ж казав, що від суперника залежить яким буде оптимальний склад. Я його поставив, тому що Матос в минулих іграх і забивав, і діяв дуже активно. Наша задача була його нейтралізувати, щоб він, як говориться, не розбігався. Але був один момент коли він протягнув і передачу зробив хорошу…

- Не зовсім справився?

- Ну, помилки є у кожного футболіста, немає гравців які не помиляються.

Роман Григорчук (головний тренер "Чорноморця"): Ми допустили страшну кількість помилок, не лише технічних, але й тактичних. Брак може бути, але ми хочемо атакувати, а не діємо так, як потрібно. Особливо на початку атаки, просто хочеться хлопців за руку взяти, повести, показати. У нас фактично чотири нападники, вони повинні зустрітися з м'ячем, виконати маневр, правильно зайняти позицію, взяти м'яч і щось з ним зробити. Тут я можу привести в приклад нападників «Волині» – там людина бере м'яч і щось робить корисне, від нього виходить гострота. Наша атака: перекочуємо м'яч, пас вперед, звідти назад. Щось намагаємося – але не йде. Найнебезпечніше відбувалося при «стандартах». Але цього мало. Потрібно переключатися з атаки в оборону, потрібно багато чого змінювати – адже ми хочемо грати в інший футбол. Цей футбол змінюється за кілька епізодів. Тут нападник зіграй правильно – гра інша зовсім! І це кидається в очі. Ми зобов'язані були це виправити, я говорив про це в перерві. Але ми самі собі створюємо труднощі і граємо потворно. Хоча це – не катастрофа. Багато чого насторожує, але багато чого можна виправити.

- Що зі «стандартами»?

- Це індивідуально майстерність. Якщо людина не може перебити ближнього і зробити хороший пас – говорити нема про що. Ми так не виконуємо штрафні, як Бакай в останніх епізодах, наприклад. Це щось неймовірне.

- Хто в команді зараз виконує роль лідера?

- Одного лідера бути не повинно, я б не йшов таким шляхом, але те, що повинні бути не «тихі» хлопці, а такі, які готові вести за собою, своїм прикладом показувати, як треба діяти. Лідер веде за собою і має право підказати як потрібно діяти. Це питання досить серйозне. Таких постатей у футболі небагато, їх складно побачити у нас, але ми будемо намагатися в цьому напрямку працювати.

- Штрафні санкції можуть змінити ситуацію з грою команди?

- Сьогодні я не бачив людей, які грали абияк або не старалися. Я бачив безпорадність. Дивлюся на Бурдужана і мені його шкода! Я його навіть не міняю, хоча йому так погано, це видно ... Але треба ж щось робити! Забий він – і футбол був би іншим. Про штрафні санкції, думаю, говорити не варто. У такій ситуації – я помічник команді. Потрібно допомогти кожному.

- Політило непогано зіграв у першому таймі, але в другому ви його дуже рано поміняли... З чим це пов'язано?

- Так вийшло, що сьогодні не змогли зіграти Балашов і Рієра. Втім, я не хочу скаржитися. Але ми не така велика команда, яка без двох лідерів може грати в властивий їй футбол. А ці футболісти «малюють» на полі, обидва, причому. І коли їх немає, хай не зазнаються, нам важко. Під час установки я навіть сказав хлопцям: «Як шкода, що Сіто не зможе зіграти». Дійсно, він би знайшов можливість гостро атакувати ворота «Волині». Ми відчули відсутність Рієри і Балашова. А Політило зіграв не так, як нам потрібно. Я бачу на цій позиції Бакая чи Морейру, коли він приведе себе в порядок. Португальцю неймовірно важко акліматизуватися. Поки доводиться робити певні зміни, шукати найкращі варіанти. Хоча той же Бакай раніше чимало зіграв на фланзі... Виходить, що в першому таймі з «Говерлою» ми ще показали свій футбол, а далі пішла розхлябаність. Думаю, ми повинні пережити такі поразки, це як ніж у серце для мене, прикро, що не тішимо уболівальників.

- Коли з'явиться Рієра?

- Важко сказати. У нього було начебто незначне пошкодження і він вже почав тренуватися в загальній групі, але не вийшло швидко повернути Сіто в лад. До гри «на уколах» ми ніколи вдаватися не будемо.

логотип Чорноморець Чорноморець
0 : 2
логотип Волинь Волинь
Чемпіонат України
Прем'єр-ліга 2012/13 (3 тур)
21:00, 28.07.2012

Матч-центр
Останній матч

Чемпіонат України
21 тур

Зоря
3:1
Волинь
м.Луганськ, "Авангард"
13:30, 16 березня 2013р.
глядачів: 6000
Все про матч
Останній матч

Чемпіонат молодіжних команд
21 тур

Зоря-М
2:0
Волинь-М
м.Луганськ, "Авангард"
13:00, 15 березня 2013р.
глядачів: 800
Все про матч
Турнірна таблиця
М КОМАНДА І О
1 Шахтар 21 60
2 Металіст 21 45
3 Динамо 21 44
4 Дніпро 21 44
5 Чорноморець 21 36
6 Іллічівець 21 29
7 Зоря 21 28
8 Кривбас 21 28
9 Металург Д 21 27
10 Таврія 21 27
11 Карпати 21 23
12 Волинь 21 23
13 Арсенал 21 23
14 Ворскла 21 20
15 Говерла 21 11
16 Металург З 21 4
Детальна таблиця
Турнірна таблиця
М КОМАНДА І О
1 Зоря-М 21 49
2 Шахтар-М 21 40
3 Іллічівець-М 21 38
4 Динамо-М 21 37
5 Металіст-М 21 37
6 Ворскла-М 21 33
7 Металург-М З 21 32
8 Дніпро-М 21 29
9 Волинь-М 21 28
10 Карпати-М 21 27
11 Кривбас-М 21 24
12 Металург-М Д 21 23
13 Чорноморець-М 21 22
14 Таврія-М 21 21
15 Арсенал-М 21 15
16 Говерла-М 21 12
Детальна таблиця
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?
Провести короткий тренувальний збір і контрольні матчі (1) - 25%
Вирішити організаційно-юридичні проблеми в клубі (2) - 50%
Підняти моральний дух в команді (1) - 25%