Контрольні матчі. Молодіжний склад
Контрольні матчі 2012/13. Молодіжний склад
13:00, 24.09.2012
м.Ковель, "Верес"

Готуючись до матчу 10-го туру молодіжного чемпіонату проти «Таврії» дубль луцької «Волині» зіграв у Ковелі спаринг із місцевим МФК «Ковель-Волинь». Відзначимо, що тренери «молодіжки» задіяли в обох таймах два різних склади і трохи поекспериментували з ігровими амплуа виконавців.

1 тайм: Гальченко – Щедрий (Наконечний), Малик, Малецький, Луценко – Шаповал, Коломієць – Булига, Марковець, Задерецький – Пилипенко.

2 тайм: Ширай – Мучак, Карасюк, Циркуненко (Леандро) – Коблюк, Панас – Мельничук, Хоменко, Гребенюк – Бабій, Подригуля.

Перебіг матчу склався не на користь гостей. Ковельчани міцно заволоділи у першому таймі ініціативою і тільки після трьох пропущених голів Марковець сквитав одного. Перший тайм молодь «Волині» закінчила із рахунком 1:4 і кількома блискучими сейвами Гальченка після виходів господарів сам на сам.

Другий тайм «волиняни» почали дуже добре, забили швидкий гол (Бабій), але згодом гравці «Ковель-Волині» забрали м’яча та ініціативу до своїх ніг, лучани ж припускалися чимало технічного браку і змогли забити ще раз лише наприкінці матчу (Подригуля). В результаті - поразка 3:4.