18:00, 08.09.2012
м.Львів, "Україна"
глядачів: 500; 18oC;
90
Матч завершився небезпечною атакою у виконанні "Волині" - Павлов опинився в штрафному львів'ян на хорошій позиції, але замість удару віддав пас на Овонікоко, який перехопили оборонці. Таким чином фінальний свисток судді зафіксував бойову нічию - 2:2
 85
Під кінець поєдинку, після проведених замін, "Карпати" підтиснули "Волинь" до власних воріт. Ініціатива у господарів, але по-справжньому голевих моментів поки немає
78
Заміни у "Волині": замість Аржанова, Годованого і Шандрука на полі Хомченко, Щедрий та Коломієць
76
Кас'ян орбіграв захисників "Волині" і з близької відстані забив гол у ближній кут воріт
72
Заміни в обох командах: у "Карпат" Березового і Мартинюка замінили Гудак і Костевич, у "Волині" замість Пилипчука на поле вийшов Савич
70
Гудима симулючи порушення правил упав в карному "Волині" - попередження гравцю "Карпат"
 68
У лучан кілька подач з флангів не знаходять адресатів у штрафному "Карпат", у львів'ян Лукас пробивав здалеку - повз ворота
 65
Після подачі Пилипчука, зльоту з-за меж штрафного пробивав Герасимюк - над поперечиною
63
Знову у "Карпат" пройшов пас у розріз між центральними оборонцями але Штіліч не влучив у ворота з вигідної позиції
60
Заміни у "Волині": з поля пішли Сімінін, Ілієв, Бікфалві і Суботич, натомість з'явилися Задерецький, Масло, Павлов та Овонікоко
 58
Поки гра проходить без особливих моментів з боку обох команд
57
Ще заміни у господарів: Гудима і Кас'ян замість Ксьонза та Лукаса
49
Після обрізки в центрі поля, Мартинюк отримав пас у розріз і ударом з 14-ти метрів вразив правий від Літовченка кут воріт - 1:2
46
Заміни й у "Карпат": замість Худоб'яка, Гладкого і Гірського на поле вийшли Пучковський, Штіліч і Білий
46
У складі "Волині" в перерві проведено заміни: замість Ізворану і Скоби на поле вийшли Герасимюк і Стевич
46
Розпочався другий тайм
45
У останні хвилини першого тайму волиняни тримали м'яч, чим збили атакуючий порив господарів. Перерва.
41
На найактивнішому у складі "Карпат" Лукасові порушив правила Годований. Але після розіграшу штрафного львів'яни втрачають м'яч
38
Лукас пройшов лівим флангом атаки, відкинув мяча Худоб'яку на 11 метрів, той бив у порожні ворота але не влучив
35
"Волинь" подавала два поспіль кутових. Бікфалві виконував обидва стандарти і після другого м'яч відскочив до Аржанова на фланг, ще одніа подача і після удару Скоби шкіряна куля пролітає повз ворота
30
Ізворану збив Мартинюка у 30 метрах від воріт. Після розіграшу штрафного бив Худоб'як - неточно
29
Відповідь господарів поля - Ксьонз небезпечно вривався у штрафний "Волині", але Ілієв встиг вибити м'яча на кутовий. Його розіграш закінчився для "Карпат" нічим

27
Ерік виходив на небезпечну позицію для удару і його збили на лінії карного. Сам постраждалий виконав штрафний удар, але влучив у стінку
 25
Господарі поля намагаються відгратися, великими силай йдучи уперед. Найактивніший в їх сладі - Лукас, але поки що до небезпечного справа не доходить

21
ГОООООООЛЛЛЛЛ!!!!!!! Одразу "Волинь" забиває "Карпатам" другий м'яч. Знову Пилипчук виконав прохід лівим флангом, звідки навісив на дальню штангу і Суботич, цього разу ударом головою, робить дубль
19
ГООООЛЛЛЛЛЛ!!!! Шандрук віддав діагональну передачу на лівий фланг, звідки Пилипчук виконав сильний простріл низом у шрафний майданчик і Суботич ударом ногою з 7-ми метрів відкриває рахунок у матчі
13
Арбітри не помічають офсайд у Гладкого, що дозволило нападнику "Карпат" вивалитись віч-на-віч з голкіпером "Волині", але Літовченко виходить переможцем у цій дуелі
9
Годований порушив правила на Лукасові і господарі швидко розіграли штрафний удар, правда м'яч став здобиччю луцьких оборонців
 5
Гра точиться у центрі поля, але м'ячем волиняни володіють більше ніж суперник. Перший удар в матчі по воротам виконав Суботич, який вдало прикрив м'яч і увішовши до штрафного майданчика пробив - куля пройшла поруч із стійкою
1
Арбітр матчу дав стартовий свисток, гра розпочалася. Господарі поля сьогодні виступають у зеленій формі, гості - луцька "Волинь" - у червоній
Стартові склади команд:
Карпати (Львів): 29. Ільющенков, 41. Гірський, 21. Балажіц, 39. Жовтюк, 96. Березовий, 25. Ткачук, 16. Худоб'як, 19. Мартинюк, 7. Ксьонз, 77. Лукас, 10. Гладкий
Запасні: 82. Підківка, 87. Гудак, 83. Білий, 62. Пучковський, 50. Костевич, 22. Штіліч, 28. Кас'ян, 36. Гудима
Тренер: Ніколай Костов
Волинь (Луцьк): 78. Літовченко, 3. Сімінін, 4. Ілієв, 15. Шандрук, 36. Годований, 24. Ізворану, 8. Скоба, 90. Пилипчук, 21. Аржанов, 10. Бікфалві, 31. Суботич
Запасні: 42. Неділько, 14. Масло, 9. Герасимюк, 35. Стевич, 11. Савич, 17. Павлов, 57. Щедрий, 85. Коломієць, 40. Хомченко, 82. Задерецький, 86. Овонікоко
Тренер: Анатолій Демяненко
Арбітри матчу:
А.Грисьо, А.Карімов, Ю.Голубець (всі Львів)
Вітаємо вболівальників на текстовій онлайн-трансцяції товариського матчу між львівськими "Карпатами" та луцькою "Волинню".
Анатолій Демяненко

«Волинь», готуючись до чергового календарного матчу чемпіонату проти маріупольського «Іллічічвця», зіграла сьогодні у Львові товариський поєдинок проти «Карпат». Обидві команди не змогли виставити оптимальні, «бойові» склади, проте гра вийшла дуже напружена та цікава.

«Волиняни» швидко повели у рахунку, і навіть більше – вже на 21-й хвилині вони вигравали 2:0. Це Даніель Суботич двічі після пасів з флангу від Сергія Пилипчука відзначався забитими голами.

Після перерви тренери обох команд почали робити заміни і це не могло не вплинути на хід матчу. Шкода, що він змінився не на користь лучан, адже господарі двічі забили Літовченку. На початку тайму відзначився Мартинюк, а ближче до завершення – Кас’ян. Відзначимо, що догравала «Волинь» гру у майже повністю оновленому складі. Отож, нічия 2:2 і наступний контрольний поєдинок «Волинь» зіграє в Івано-Франківську проти місцевої команди «Сокіл-Прикарпаття» в понеділок.

Старший тренер «Волині» Віктор Мороз, оцінюючи гру команди у товариському поєдинку сказав клубній прес-службі, що усі завдання, які ставив тренерський корпус на цей матч, досягнуто. «Гра була дуже потрібною для нас, адже ми прагнули підтримати ігровий тонус команди, переглянути ігрові зв’язки, щось награти нове, а ще перевірити молодь, яка пробує «постукати» в двері основної команди. Ви ж помітили – у нас сьогодні було відразу 10 замін причому ми їх робили під час гри а не грали по тайму різними складами», - сказав Мороз.

- Чи задоволені ви грою молоді?

- Думаю що вони відчули, що таке рівень Прем’єр-ліги, а що таке дубль, тому тепер знають до чого слід прагнути і як працювати.

- Суботич, як здалося, забив два дуже подібних голи. Це також награна зв’язка?

- А ще міг відразу на старті забити, зовсім трохи не влучив. Так, дуже приємно, що й така зв’язка награється. Пригадайте, що Даніель аналогічно і «Металісту» забив.

Контрольний матч. «Карпати» (Львів) – «Волинь» 2:2
08 вересня 2012р., 20:57

«Волинь» зіграла сьогодні у Львові товариський поєдинок проти місцевих «Карпат»

2012/13 "Карпати" Львів - "Волинь" 2:2. Контрольний матч