Шаула46
Адамський71
Тренер
Олег Федюков

Юніори луцької «Волині» зуміли скористатися двома нічиїми у матчах суперників, виграти свій виїзний поєдинок проти «Говерли» та скочити на друге місце у турнірній таблиці групи «А» чемпіонату U-19.

Уже в дебюті матчу лучани мали нагоду забити – це Тарас Коблюк з штрафного потужно пробивав з метрів двадцяти п’яти і влучив у поперечину. «Говерла» відповіла ударом приблизно із одинадцяти метрів, але Олександр Ярмощук відбив м'яч, а повторне добивання прийняв на себе захисник. Відзначимо упевнені дії луцького кіпера, який у цьому поєдинку не раз рятував свою команду. Підопічні Олега Федюкова кілька разів встигли загострити гру, допоки господарі не відкрили рахунок у грі. На вихід гостей 3 на 2 та несильний удар Пилипенка «Говерла» відповіла контратакою по центру, виходом Леви віч-на-віч та голом у ворота Ярмощука.

По перерві Федюков вдався до замін: замість Максимука, Сливи, Стрижеуса, Пилипенка на поле вийшли Гребенюк, Фурман, Ігнатєв, Шаула. І майже відразу спрацювала одна із замін. На 48-й хвилині Тарас Коблюк розрізним пасом вивів на ворота Дениса Фурмана і той пробив дальній кут «Говерли» - 1:1.

А ще через десять хвилин лучани отримали право на пенальті. Це Олексюк пробивав головою після кутового і влучив у руку захиснику. Одинадцятиметровий виконав Коблюк. Тарас пробив в лівий від воротаря кут, той хоч і вгадав напрям удару, але дотягнутися не зміг – 1:2.

Другу половину тайму команди провели в обопільних атаках, хоч господарі й кинулися відіграватися. Дива продовжував творити Ярмощук, який відбив декілька ударів із середньої відстані, а на 68-й хвилині гості мали більш ніж реальну нагоду збільшити рахунок. Юрія Шаулу вивели  самнасам із воротарем «Говерли». Нападник вже поклав кіпера на газон, але вдарив так, що м'яч полетів в аут.

На щастя, цей епізод не агукнувся «Волині» «звороткою» і лучани привезли додому з виїзду три очки.

16 Говерла-М 21 12
Які заходи слід, на вашу думку, здійснити під час паузи в чемпіонаті, аби змінити гру "Волині"?