Воробей
Комар78
Тренер
Олег Федюков
Молоді луцькі футболісти із нічиєї почали поступ у новому турнірі, що проводиться під егідою УПЛ. «Волинь» U-19, виграючи в однолітків із «Кривбасу» на виїзді, не зуміла втримати перевагу й пропустила на останніх секундах гри.

«Хрестоносці» отримали комфортну перевагу наприкінці першого тайму, у якому в цілому переважали «Кривбас». Це Віктор Хомченко спочатку з гри (отримав пас з флангу, першим доторком обробив м’яча, другим поклав воротаря на землю, а м`яча у кут), а потім з пенальті (його заробив Бабій) зробив рахунок 0:2.

На початку другого тайму «волиняни» двічі не використали виходи віч-на-віч, а далі дещо підсіли фізично. «Нам не вистачило «фізики», адже дався взнаки переїзд та 36-градусна спека», – розповів клубній прес-службі старший тренер U-19 Олег Федюков. – «Хлопці зарано повірили в успіх. Заміст того, щоб потримати м’яча, вони «сіли» у штрафний майданчик і привезли два голи у свої ворота».

Спочатку помилився на виході наш воротар Сашко Воробей – під час гри на виході він хотів зафіксувати сферу, але штовханина і яскраве сонце, що било в очі, завадили кіперу й нападник господарів відіграв один гол. А на третій із шести доданих хвилин другого тайму лучани забили у свої ворота, перериваючи простріл господарів. Прикра нічия у стартовому поєдинку першості. Відзначимо, що старшому тренеру Олегу Федюкову сподобалася самовідданість його підопічних.