Контрольні матчі
Контрольні матчі 2012/13
19:00, 18.06.2012
м.Марібор, "Алюмініум"
Увечері 18 червня «Волинь» провела другий цього дня спаринг проти луганської «Зорі». Матч відбувся у Маріборі на стадіоні «Алюмініум».

Перший тайм поєдинку пройшов за переваги луганців, які з перших хвилин заволоділи ініціативою у грі. Вже у перші десять хвилин біля воріт лучан виникло два небезпечних моменти, але захист «Волині» врятував ситуацію. Затим луганці відзначилися двома небезпечними кутовими, та Літовченко вдало зіграв в обох випадках, ліквідувавши загрозу. Натомість волиняни у швидких атаках заробили два штрафних на куту карного майданчика, коли суперники збили спочатку Павлова, а потім Суботіча. Суботіч зі штрафного удару пробив трохи вище поперечини, а хльосткий удар Лопеса став здобиччю воротаря.

А от на 27-й хвилині простріл луганців вздовж воріт завершився тим, що неприкритий Галюза переправив м’яч у сітку. За мить суперники могли подвоювати рахунок, та не реалізували вихід сам на сам з Літовченком. Майже до завершення тайму луганці небезпечно атакували і створили п’ять досить небезпечних моментів біля воріт «Волині», але в одних випадках з небезпекою справлялися захисники та Літовченко, а в інших невлучно грали форварди луганців. А на 43-й хвилині Герасимюк вертикальним низовим пасом вивів Суботіча один на один з воротарем і Даніел легко переграв Постранського – гол! Буквально у наступній атаці «Зоря» могла вийти вперед, але Ідахор не влучив у порожні ворота.

З початком другого тайму лучани відвели гру від своїх воріт і на 48-й хвилині заробили право на штрафний удар, коли суперники збили Павлова. Шиков завдав потужного удару з 35-ти метрів, але кіпер «Зорі» справився з цим пострілом. Та на 54-й та 57-й хвилинах «Зоря» двічі зуміла забити у ворота «Волині». Спочатку Галюза точно пробив з лінії карного. А потім Паніквар сфолив перед власним штрафним майданчиком і після подачі стандарту луганці забили третій гол.

А на 61-й хвилині Грицай жорстко атакував Ізворану й після невеликої сутички обидва гравці залишили поле через вилучення. За взаємною домовленістю у таких випадках команди мають право замінити вилученого гравця, тому замість Ізворану на поле вийшов Стевич. «Волинь» у цей час взялася атакувати, але справа обмежувалася кутовими та штрафними ударами без реальних загроз воротам суперника. А у одному з моментів лише майстерність воротаря суперників завадила лучанам забити другий м'яч, коли після потужного удар голкіпер відбив шкіряного, а на добиванні круглий влучив у хрестовину...

Зрештою, зусилля лучан увінчалися успіхом на 86-й хвилині, коли Лопес з лівої завдав удару з-за меж карного майданчика і м’яч влетів у «дев’ятку» воріт «Зорі». На більше часу нашій команді не вистачило й гра завершилася з рахунком 3:2 на користь наших суперників.

«Волинь» – «Зоря» Луганськ 2:3 (1:1)
«Волинь»:
Літовченко (Старцев, 46), Паніквар (Леандро, 58), Шиков, Масло, Сімінін, Ізворану (Стевич, 62), Герасимюк, Пилипчук, Лопес, Павлов (Савич, 58), Суботіч (Шумахер, 62)
Голи: Суботіч (43), Лопес (86)

Наступний контрольний матч «Волинь» зіграє у середу, 20 червня, проти російського «Рубіна».