Контрольні матчі
Контрольні матчі 2012/13
19:00, 14.06.2012
м.Марібор, Алюміній
Пропонуємо до уваги уболівальників он-лайн трансляцію першого контрольного матчу «Волині» у літнє міжсезоння. Суперником нашої команди сьогодні стане словенчька команда «Железнічар» (Марібор). Відзначимо, що спаринг проходить у «секретних» умовах, оскільки згідно місцевих правил словенські клуби на проведення будь-якого матчу повинні одержати дозвіл поліції. Втім, оскільки домовленості про гру було досягнуто кілька годин тому, то словенська команда уже не встигла одержати такого дозволу й формально гратиме сьогодні під маскою «Збірної вільних агентів», та ще й у формі луцького клубу.

Стартовий склад «Волині» наступний: Старцев, Насонов, Жданов, Масло, Паніквар, Наконечний, Юговіч, Хаджибуліч, Лопес, Савич, Суботіч.

У першому таймі сьогоднішнього спарингу Анатолій Демяненко вирішив перевірити кількох потенційних новобранців: словенського захисника Леона Паніквара з клубу «Залаегерсег» (Угорщина), півзахисників – хорвата Ведрана Юговіча («Осієк», Хорватія) та серба Семіра Хаджибуліча («Нови Пазар», Сербія), а також швейцарського нападника Даніела Суботіча («Тиргу Муреш», Румунія).

Матч розпочався. Гра відбувається у Маріборі на стадіоні "Алюмініум". Тепла погода сприяє проведенню гри. Відзначимо, що суперники лучан також виступають у формі "Волині", проте резервній - у вільних агентів проблеми з командною екіпіровкою...

1-20 хвилини. Рахунок 0:0. Гра проходить без особливих загострень - відчувається певна незіграність команд. Втім перевагою більше володіє "Волинь", у складі якої традиційно потужно виглядає Рамон Лопес, який бере гру на себе й постійно намагається загострювати атаки .

20-30 хвилини. Лопес пробивав по воротам з лівого краю, але захисник суперників підставився під удар і м'яч пішов на кутовий. Після подачі кутовго у виконанні того ж Лопеса кіпер помилився на виході і Ян Масло пробивав головою з лінії воротарського майданчика, та в рамку не влучив. Згодом той же Лопес вийшов сам на сам з воротарем, але пробити опонента не зумів.

35 хвилина. Савич вийшов на побачення з воротарем і був збитий у карному майданчику. Пенальті упевнено реалізував Рамон Лопес, розвівши голкіпера й м'яч по різних кутах.

36-40 хвилини. Суперники обмінялися контратаками після невдалого виконаних кутових. Проте у першому випадку вдало у відборі зіграв Жданов, а у другому Наконечний не надто вдало розібрався з м'ячем.

41-45 хвилини. Наприкінці тайму суперники завдали удару по воротам "Волині" - після виконання штрафного з лінії карного м'яч вдало оминув стінку, але чітко зіграв Старцев. Перерва

Розпочався другий тайм. Склад "Волині" на другу половину матчу наступний: Літовченко, Леандро, Приндета, Годований, Шандрук, Стевич, Кукал, Панас, Бабир, Шумахер, Павлов. Ще один потенційний новачок - чеський півзахисник Зденек Кукал з клубу "Пршибрам".

46-55 хвилини. Шумахер заробив штрафний за два метри від штрафного майданчика. Кукал, виконуючи стандарт, майстерно закрутив шкіряного під поперечину, але воротар суперника зумів перевести м'яч на кутовий.

56-65 хвилини. Загострень у грі не надто багато. Гарний момент був у лучан - Леандро прорвався по флангу, переправив м'яч на протилежний край Бабиру, який видав точний пас в район "крапки" на Кукала. Зденек пробивав головою, але воротнар суперника виручив свою команду.

66-80 хвилини. Волиняни заволоділи тотальною перевагою у грі. Обстріл воріт суперника майже не припиняється. Спочатку Шумахер пробив з далекої відстані, але воротар витягнув м'яч з-під поперечини. Затим той же Шумахер пробивав головою - трохи вище воріт. Вище пішов м'яч й після удару головою Євгена Павлова після подачі у виконанні Леандро. Згодом була ще одна подача Леандро, але й Віталій Приндета пробив трохи неточно.

81-90 хвилини. Завершальні хвилини гри пройшли під акомпанемент атак "Волині". І на 86-й хвилині лучанам вдалося подвоїти рахунок - Шумахер ударом головою з лінії воротарського точно замкнув подачу Бабира. У результаті матч завершився перемогою волинян - 2:0!

Додамо шо Сергій Сімінін, Ванче Шиков, Денис Шеліхов, Олег Герасимюк, Ігор Скоба, Сильвіу Ізворану та Олександр Пищур у звітному поєдинку участі не брали, оскільки саме у цей час гравці здавали тести із фізпідготовки.

«Волинь» – «Желєзнічар» (Марібор, Словенія) 2:0