87Стрижеус
85Бабій87' (81)
Тренер
Олег Федюков

Дубль луцької «Волині» сьогодні поступився донецькому «Металургу». Команди грали у передмісті Донецька – Докучаївську, в полудень за неймовірної спеки. Тому арбітр гри вряди годи давав можливість футболістам перепочити і попити води.

Олег Федюков, який виконує обов’язки старшого тренера луцької «молодіжки», виставив в основі практично найоптимальніший на даний момент склад команди, щоправда на заміну у дублерів «Волині» могли виходити переважно юніори із U-19.

Матч розпочався із прикрого провалу в захисті, коли Трояновському дали можливість вдарити із вісімнадцяти метрів і м’яч, відскочивши від дальньої стійки, пірнув у сітку воріт. Зрівняти рахунок у першому таймі могли Подригуля та Булига. Сергій із шести метрів не влучив у «рамку», пробиваючи головою, а з ударом Дмитра дав раду воротар «Металурга». Ближче до кінця першої половини гри  ініціативою заволоділи господарі, особливо це було відчутно на початку другого тайму, коли «металурги» не використали два виходи сам на сам із Літовченком.

Наприкінці матчу команда, яка програє, традиційно ринулася вперед, з розрахунку відіграти хоча б очко, але господарі зуміли підловити волинян на останній хвилині доданого арбітром часу під час швидкої контратаки і ще раз вразили ворота – 2:0.