14Осадчий80' (19)
5Петров76'46' (51)
Тренер
Ігор Лучкевич

Гра молодіжного складу «Волині» стала дебютною для Олега Федюкова, який вийшов на матч у ранзі виконуючого обов’язки тренера дублю. Крім того, вперше в цьому році в офіційному матчі з`явився в складі бразилець Шумахер. Він разом із Євгеном Павловим зіграв в атаці перший тайм поєдинку.

Цей тайм розпочався динамічно – спочатку гості забили із офсайду, згодом Неділько парирував хороший хльосткий обвідний удар з 15-ти метрів. Ще у першій п’ятнадцятихвилинці «Металург» встиг вивести свого нападника на побачення із Віталієм, але несильний удар кіпер відбив. Захисники лучан нервували у першій половині тайму, але згодом заспокоїлися і гра вирівнялася. Шумахер і Павлов раз по раз почали чіплятися за м’яча на половині суперника. Павлов пробив у ближній кут із чотирнадцяти метрів, але м’яч після доторку кіпера «Металурга» влучив у стійку. Потім Євген вивів на ворота Коблюка, але Тарасу не вистачило швидкості втекти від захисника. Ще у першому таймі відзначимо кілька потенційно дуже небезпечних подач у штрафний майданчик та дуже впевнену гру Віталія Неділька.

Власне бенефіс кіпера «Волині» продовжився і в другому таймі, адже запоріжці обрушили на його володіння лавину ударів із середньої та далекої відстані. У «Волині» запам’ятався хіба підступний удар Коблюка зі штрафного із далекої відстані.

Неділько тягнув все, що міг, але навіть він на 75-й хвилині не зміг впоратися із ударом головою у протихід у виконанні Петрова – 0:1. Лучани ще кілька разів сходили в атаку, але кілька своїх напівмоментів не використали.