19Бабир46' (38)
31Суботич62' (2)
Тренер
Анатолій Демяненко

Кадрові проблеми, які постали перед Анатолієм Демяненком у зв’язку із дискваліфікацією Аржанова та Сімініна та травмою Ізворану вирішилися відрядженням на правий фланг захисту Шандрука, а Насонова на правий фланг півзахисту. Прикметно, що Суботич знову опинився поза стартовою одинадцятою.

На принциповий матч до столиці Галичини прибули й дві сотні вболівальників «Волині» і подекуди складалося враження, що лучани грають на рідному стадіоні. Забігаючи наперед відмітимо, що вболівання фанатів обидвох команд прикрасило поєдинок.  Щоправда, прихильників «Волині» на стартових секундах чекало розчарування, бо початок матчу  став тріумфом помилок луцької оборони, адже окрім пропущеного вже на 29 секунді гола, «Волинь» ще двічі вибивала м’яча із порожніх воріт після проривів Ощипка та Лукаса – лучан виручили Занєв та Ілієв. А гол стався після сольного проходу Лукаса у стилі Мессі. Іспанець на швидкості втік від оборонців і забив у лівий від себе кут воріт Літовченка – 1:0.

«Волинь» дуже швидко опанувала собою, передусім грою в захисті і кількома атаками заспокоїла суперника.   Особливо перспективним виглядав шанс Савича та Насонова, які не зуміли приборкати простріл Овонікоко, перебуваючи поблизу лінії воротарського. У другій двадцятихвилинці двічі пробивав із зручних позицій Савич, але обидва рази у руки Богатінову.

Взагалі, починаючи із двадцятої хвилини матчу, «Карпати» закрилися на своїй половині, класично граючи на контратаках. «Волинь» же мусила поступово длубати залізобетон  львівської оборони і надовго закріпитися на половині поля «Карпат». Найкращі моменти у цей час мали Бікфалві, який розрядив свою гармату після виконання штрафного та Шиков, який перестрибнув оборону «Карпат». Але обидва рази удари пішли в «молоко».  Господарі відповіли дуже небезпечно – Гладкий кинув у прорив Худобяка і м’яч після його удару зовсім трохи розминувся із дальньою стійкою воріт Літовченка.  Наостанок першого тайму Бікфалві з 30-ти метрів буцнув зовсім поруч біля стійки.

На другий тайм  замість Насонова вийшов Бабир, а сам тайм почався із двох супермоментів лучан. Спочатку зовсім трохи не вистачило Йомі, аби головою замкнути навіс Пилипчука, за мить Шандрук приклався із 25 метрів так, що тільки вітер просвистів біля дальної хрестовини. Другий тайм міг стати дзеркальним відображенням першого, але Овонікоко, який обіграв Богатінова, влучив із гострого кута у стійку.

«Волинь» продовжила певний час володіти ініціативою, а потім гра заспокоїлася і Демяненко замінив Йомі на Суботича, підсилюючи напад. І саме в цей момент господарі провели дві гострі атаки. Спочатку Лукас «вибачив» «Волинь», пробиваючи із району одинадцятиметрової позначки, а от Кенія був влучнішим, коли атака лівим флангом оборони призвела до пасу на грузина і той з восьми метрів не схибив – 2:0.

«Карпати» якийсь час грали на куражі після забитого голу, використовуючи те, що «Волинь» мусила бігти вперед, оголюючи тили. Але дуже швидко кілька моментів лучан затиснули господарів на своїй половині. Бікфалві бив головою після подачі Пилипчука, а Суботич дуже небезпечно бив після корнера у виконанні  Еріка.

На останню десятихвилинку  вийшов другий нападник – Євген Павлов і майже відразу сімнадцятий та тридцять перший номери гостей створили небезпечний момент, але удар Субо прийшовся у воротаря. Згодом кілька дуже перспективних флангових атак закінчилися прострілами, на які зовсім трохи не встигли нападники.

Лучани, як могли, намагалися перехопити ініціативу у матчі, атакували, ризикували, але, пропустивши вперше із серпня два голи в одному матчі, поступилися львів’янам у видовищному поєдинку на «Україні».

Сергій Літовченко: «Демяненко просив додати агресії та пресингувати»
18 листопада 2012р., 21:54

Післяматчеві коментарі голкіпера лучан Сергія Літовченка після гри з "Карпатами"

Ванче Шиков: «Хочемо вибачитися перед вболівальниками…»
18 листопада 2012р., 21:48

Інтерв'ю Ванче Шикова після поєдинку з "Карпатами"

18 листопада 2012р., 19:57

Післяматчева прес-конференція Ніколая Костова та Анатолія Демяненка

«Карпати» - «Волинь»: четверте побачення
16 листопада 2012р., 11:10

Лучани вчетверте у цьому році зіграють у галицько-волинському дербі

Андрій Федецький: «Переконаний, що мотивації у «Волині» буде вдосталь»
15 листопада 2012р., 11:41

Лідер «Волині» 80-90х років, вихованець львівського футболу, оцінив клубній прес-службі шанси «Волині» та «Карпат» у поєдинку 16 туру

14 листопада 2012р., 07:57

Комітетом арбітрів визначено арбітрів, котрі обслуговуватимуть матчі 16-го туру Прем'єр-Ліги