НОВИНИ: ФК "Волинь"

Олег Федюков зіграв проти збірної СРСР

16 жовтня 2013р., 12:47

Минулих вихідних старший тренер молодіжної команди «Волині» Олег Федюков побував у Дніпропетровську, де відбулися урочистості з нагоди завоювання дніпропетровським «Дніпром» золотих медалей чемпіонату СРСР у 1983 році. Окрім 30-річчя цього тріумфу, «дніпряни» згадали й за інший ювілей – 25 років «золота» 1988 року.

Олег Федюков віддав «Дніпру» два роки свої кар’єри – 1986 – 1988 рр., тому охоче відгукнувся на запрошення керівництва «дніпрян». Уранці перед матчем між ветеранами «Дніпра» та збірної СРСР учасники ювілейного матчу побували на дніпропетровських цвинтарях й вшанували пам'ять видатних тренерів – Євгена Кучеревського, Геннадия Жиздика, Володимира Ємця та гравців команди 1980-х – Івана Вишневського та Олександра Сорокалєта.

Згодом відбувся матч. «Ветерани грали два тайми по 25 хвилин», - розповідає Олег Федюков. – «Приємно було вийти на стадіон, вщерть заповнений вболівальниками. Згодом здалося навіть, що замало часу тривав поєдинок». Організаторам вдалося зібрати дуже представницький склад. За ветеранів «Дніпра» зіграли Краковський, кутузов, Пучков, Багмут, Ділай, Літовченко, Протасов, Лисенко, Таран, Геращенко, Сідельніков, Шахов, Чередник, Червоний. Олег Федюков відповідав за лівий фланг захисту. Проти цієї команди вийшли Віктор Чанов, Хідіятулін, Прудніков, Демяненко, Бессонов, Черенков, Михайличенко, Заваров, Беланов, Добровольський.

«Певний мандраж був перед грою. Я навіть під час матчу не використав вихід сам на сам», - пригадує Федюков.

Товариський матч закінчився, звісно, у нічию 2:2. Хоча вболівальники ще довго просили пробити пенальті..)