Поразка під акомпанемент дощу
  • gallery
  • video

14 вересня 2013р., 21:13
Дощ, який не припинявся у Києві три доби, істотно відкоригував гру команд. На перше місце вийшла жага до боротьби, непоступливість, і ці якості, на жаль, ліпше проявилися у суперника «Волині».

Лучани вийшли на матч у дещо видозміненому складі. Дебютував у команді лівий захисник Гал Шіш, в атаку до Шумахера було кинуто Козьбана, повернувся у стрій Бікфалві.

Старт матчу не передбачав проблем для «Волині». Команди застрягли у центрі поля, хоча атаки господарів виглядали гострішими, байдуже, що й вони застрягали зазвичай на підступах до штрафної. На 11 хвилині гості пропустили після стандарту, але суддя на лінії просигналізував про офсайд…

Потрохи «Волинь» освоїлася на слизькому полі «Динамо» й почала атакувати осмисленіше. Гостроти додала заміна Біквалфі, який заробив швидке попередження, на Задерецького. Дмитро кілька разів загострив гру, але гол «волиняни» забили після проходу Козьбана правим флангом та прострілом на 11 метрів. Тут кілька гравців «Волині» та «Арсеналу» кинулися навперейми м`яча, але найспритнішим виявився Бабатунде. Міхаель в акробатичному стрибку забив дебютний гол за «Волинь» - 0:1.

Другий тайм у виконанні «Волині» хочеться забути якомога швидше… Лучани дуже швидко пропустили двічі на 52 і 53 хвилинах. Спочатку жахливої помилки на слизькому полі припустився Неділько, який був першим на м’ячі після вертикального пасу на Кравця. Віталій прослизнув повз кулю і Артем спрямував її у порожні ворота – 1:1. Щойно лучани розвели у центрі, Аржанов пробіг правим флангом, подав у центр на одинокого Адійе. Удар головою, м’яч торкається рукавиць Неділька і влітає у кут воріт… 2:1.

Надалі найгострішим епізодом у матчі стало зіткнення Сімініна та Романчука. Колишні одноклубники дуже жорстко зустрілися в центрі поля, отримали по попередженню, а головного тренера «Волині» Віталія Кварцяного після цього епізоду вилучили з технічної зони.

«Арсенал» закрився на своїй території і спроби «Волині» зрівняти рахунок успіху не мали…